МОН затвердило нову редакцію програм початкової школи

У новій редакції викладені програми, що розроблені під керівництвом Олександри Савченко та Романа Шияна

МОН затвердило нову редакцію програм початкової школи

Міністерством освіти затверджені нові редакції типових освітніх програм для учнів 1-2 та 3-4 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідні накази підписані міністром освіти і науки Ганною Новосад.

Зокрема, у новій редакції викладені дві освітні програми початкової школи, що були розроблені під керівництвом Олександри Савченко та Романа Шияна.

Програми містять Типові навчальні плани для початкових класів, очікувані результати навчання здобувачів освіти, змістові лінії тощо.

Типові освітні програми для 1-2 класів

Типові освітні програми для 3-4 класів

Освіта.ua
09.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Прохоренко
Скажіть, будь ласка, а коли вводяться в дію нові редакції програм: з дати опублікування наказу чи з нового навчального року? У наказі про ні слова
Правдоруб
Проблема в тому, що раніше (за старих добрих часів) вчителям дозволялося шмагати дебілів різками, щоб вони (не маючи клепки в голови для навчання) хоча б нормальним дітям вчитися не заважали. А тепер в Україні "дебілоцентризм", коли в кожному малолітньому дегенератові потрібно бачити якусь міфічну "особистість" і ледь не в зад його цілувати. Через це тепер і нормальним дітям в школі вчитися неможливо.
Елена
Для Правдоруб: это есть,к сожалению . Раньше такого не было и все учились нормально,а "дебилоиды", были в отдельных школах.
Коментувати
НУШ?
Якщо вчитель початкової школи ніколи не викладав предмет Музична мистецтво, але зараз він враз захотів його викладати ( Мистецво )і якось викладає, то про які досягнення у дітей можна говорити? Чому так? Спеціалісти, які навчалися на вчителя музики не мають годин і можливості викладати свій предмет! Про яку духовність ми говоримо, коли на уроці музики діти тільки дивляться мультики?