В уряді невдоволені темпами закупівель для НУШ

Найкраще із закупівлями для Нової української школи впорався Київ та Сумська область

В уряді невдоволені темпами закупівель для НУШ

Наразі найкраще із закупівлями для Нової української школи впорався Київ, де вже обладнало майбутні перші класи меблями на 65%, дидактикою – на 64,8%, а також комп’ютерною технікою на 30%. Про це йшлося на Координаційній раді з питань впровадження реформи в сфері освіти.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, торік вчасно забезпеченими відповідним обладнанням були лише класи шкіл в Сумській області та Києві.

«Решта – ні. Це було минулого року, і на це була низка причин. На цей рік у нас немає вже таких виправдань. І цього року всі закупівлі мають бути здійснені вчасно, тим більше, що ми віддали освітню субвенцію НУШ на місця значно раніше, ніж минулого року. Що ми бачимо за оперативними даними станом на 5 липня? Ми бачимо, що місцевими органами по країні закуплено трошки більше 17% дидактичних матеріалів, 20% від потреби меблів, 15% від потреби комп’ютерного обладнання», – розповіла міністр.

Вона відзначила, що серед найкраще підготовлених до нового навчального року, окрім Києва, також Сумська (меблі закуплено на 57,1% від потреби, дидактика – 27%, комп’ютерне обладнання – 37,6%) та Одеська (меблі закуплено на 36,9% від потреби, дидактика – 34,8%, комп’ютерне обладнання – 10,6%) області.

Наразі одні з найменших обсягів закупівель мають Івано-Франківська та Запорізька області – близько 11% від потреби.

Лілія Гриневич також додала, що нині співфінансування місцевих органів самоврядування для НУШ по країні становить близько 33%. Найбільше власних коштів дала Волинська область, яка за рахунок своїх бюджетів подвоїла інвестиції в НУШ.

Освіта.ua
09.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
банду геть
надеемся, скоро этих лиц больше не увидим, сколько зла они сотворили образованию страны.