Osvita.ua Середня освіта Нова українська школа Нова українська школа: порадник для вчителя
Нова українська школа: порадник для вчителя

Електронна версія навчально-методичного посібника для вчителів Нової української школи

Нова українська школа: порадник для вчителя

У Пораднику подано матеріал про Державний стандарт загальної початкової освіти, розкрито його концептуальні засади, охарактеризовано чинники забезпечення якості навчального процесу, прокоментовано структурні компоненти формули успіху Нової школи.

Посібник містить практичні завдання для вчителів, які допоможуть їм підготувати освітнє середовище, забезпечити різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, інших партнерів, оцінити власну практику в контексті освітніх новацій, здійснювати моніторинг розвитку учнів.

Методичні настанови, алгоритми занять, інших видів діяльності конкретизовано зразками, які подано в Додатках: форма самооцінки вчителя, форма спостереження за навчальним середовищем, форма спостереження за розвитком дитини.

Практичний матеріал, за задумом упорядників, надасть перспективу його використання в умовах змін, забезпечить надійне підґрунтя для авторських пошуків, набуття власного досвіду в широкій і різноманітній практиці.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОСІБНИК

Видання здійснено у межах реалізації проекту «Реформування системи підготовки та професійного розвитку педагогів. Нова українська школа».

Схвалено ДНУ «Інститутом модернізації змісту освіти» для використання в загальноосвітніх навчальних закладах, які працюють в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Освіта.ua
29.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
йой
СПАЛЬНИ,игровые,учебные комнаты, ВООООООТ где собака порылась. Ребятки, но ведь НУШ НАЧИНАЛАСЬ 25 лет назад. НАЧИНАЛАСЬ да в реку канула. О ЧЁМ вообще весь этот вой. О том, что парты надоть привезти? 25 лет назад НАЧИТНАЛОСЬ ТО, что сегодня пытаются подать под другим соусом. И НИКТО не пикнет из ребят, которые ГОТОВЯТ это блюдо. НИ один. Но что самое грустное. НИ один из учителей НЕ понял подставы.
jkty
Класи для першокласників пусті, Пані Гриневич./ Ось так
Максим Мирошник
Прекрасний порадник - дуже актуальний матеріал для вчителів, дякую! Не завадить версія зі стисненими зображеннями щоб легше було з мобільного завантажити
НЕБАЙДУЖИЙ
А методичний порадник підкаже де взяти кошти на створення освітнього середовища? Вже ми у 1985 році починали вивчати інформатику на пальцях, або перехід на навчання з шести років(спальня.ігрова, навчальна кімнати) .Це саме буде з НУШ.
умничка
Для НЕБАЙДУЖИЙ: не знаю как в 85, но в 95 точно было. И спали. И игрались. Фишка в том, что читать им надоть было к декабрю. НЕУЧИ хотели всего и сразу. ЧТО имеем? Глупые люди. котороые НЕ терпят учиться и стремятся всеми силами оградить ДЕТЕЙ своих от учения. ИГраем. Компетенции. НО НЕ учёба. И да. кстати. КОМПЕТЕНЦИИ стоят НА знаниях-умениях и навыках как на фундаменте.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!