Янукович впевнений, що зарплати вчителів зростатимуть

Президент Янукович заявив, що заробітні плати працівників бюджетної сфери у 2013 році продовжуватимуть зростати

Янукович впевнений, що зарплати вчителів зростатимуть

Про це Янукович сказав під час спілкування з представниками ЗМІ в Миколаєві, нагадавши, що у 2012 році було ухвалене рішення щодо підвищення рівня заробітних плат працівникам бюджетної сфери, зокрема вчителям.

У 2013 році ця програма продовжує свою роботу, підкреслив Янукович.

"2013 рік - не виключення. Ми не скасовували цей напрямок, і в першому кварталі вже прийнято рішення і виділені всі необхідні ресурси", - зазначив президент.

У свою чергу у прес-службі президента наголосили, що 27 березня 2013 року уряд ухвалив постанову "Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери".

Згідно з документом, з 1 січня 2013 року затверджено посадовий оклад працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки в розмірі 852 гривні. При цьому грошовий розрив між цим посадовим окладом і мінімальною заробітною платою (1147 грн) збережеться на рівні грудня 2012 року, тобто в сумі 295 гривень.

Виходячи з нових розмірів посадових окладів працівників бюджетної сфери, буде здійснено перерахунок зарплат за січень-березень цього року.

У прес-службі Януковича повідомили, що посадовий оклад провідного бібліотекаря та вчителя вищої категорії збільшиться на 167 гривень порівняно з окладом, встановленим раніше.

"Фактичне збільшення буде ще вищим з огляду на нарахування надбавок і доплат до посадового окладу: за вислугу років (від 10 до 30%), за складність і напруженість у роботі (до 50%), за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, за суміщення професій (посад) (до 50%), за науковий ступінь (15%, 25%), за класне керівництво (до 20%), педагогічним працівникам 20% за престижність праці, бібліотечним працівникам за особливі умови роботи - 50% тощо", - йдеться у повідомленні прес-служби президента України.

Освіта.ua
12.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
Печально то, что глава государства стараниями своих подчинённых, не владеет ситуацией в образовании. О каком повышении идёт речь? Мы вот уже 6 лет не получаем командировочные за курсы по переподготовке, не платят за замены уроков. Премии ко Дню учителя - директору + 1 учитель от коллектива. На оздоровление пособие получают только чиновники. Принудительно приходится покупать разное печатное барахло, и обязательно с грифом министерства, чтобы деньги на сторону не уплыли. На каникулах дружно и "добровольно" идём в неоплачиваемые отпуска. А во что обходятся проверки, аттестации, семинары и многое другое? Куда не кинь - все норовят залезть в учительский карман. Может это только в нас? И не пора ли Президенту спросить с кого положено за безобразия на местах, особенно в районах. А, так Президент перед приближающимися выборами ставит себя в незавидное положение.
Оксана
Для Родион: Якщо не секрет у Вас це де? У нас (Рівненщина) такого поки не було, відрядні лиш перестали проплачувати з вересня 2012, але обіцяли протягом 2013 повернути, премії хоч невеликі але є.
Коментувати
Ольга Ильницкая
А где у него возьмутся причины для сомнений? наша страна стремительно развивается, скоро обгоним страшно сказать даже Эфиопию.! В нашей учительской часто гуляют разные анекдоты. Вот самый подходящий к теме "Зарплата учителя в последнее время стала все чаще напоминать сдачу". Ага и я слышала. что комми предлагают решить проблему, уже бы начинали, мы поддержим
Анна
Какое может быть повышение, если учителей города Краматорска уже предупредили, что в апреле вычтут 210 гривен ( за январь, февраль и март), т. к. пересчитали зарплату и нам переплатили. Ну может быть когда-нибудь доплатят. А замены вообще не оплачиваются. В бюджете города нет денег. О каком повышении говорим!
Ирина Шульгина
Для Анна: а врать о том, что инфляция 0%, так чего бі не соврать, что зарплаты зростатымуть? А главное, никто не будет с этой ситуацией что-то решать - регионы, деньги дерибанят, оппозиция своими проблемами занята. Никому учителя со своими долгами не нужны. Может, хоть пеню начислят там, где должны. А то коммуняки кричат-кричат. Посмотрим, что выйдет
?!!!
Ворони теж кричать(((
Людмила
Про які 50% доплати за складність та напруженість говорить Президент. Нам ніхто за це не доплачує, а за суміщення чи за відсутніх працівників тим паче нам не доплачують. Це все йде як громадське доручення. А як на мене, то якщо щось пообіцяв, то перевір як це пообіцяне виконується. Не треба марно слів на вітер пускати.
Коментувати