Школи мають використовувати лише рекомендовані збірники ДПА

У Міносвіти повідомили, що при проведенні державної підсумкової атестації мають використовуватися лише збірники завдань ТОВ "Центр навчально-методичної літератури"

Школи мають використовувати лише рекомендовані збірники ДПА

З відповідною вимогою до регіональних управлінь освіти звернувся директор Інституту інноваційних технологій Олександр Удод.

У своєму листі директор інституту звертає увагу регіональних департаментів та управлінь освіти на те, що легітимними для використання під час проведення державної підсумкової атестації з відповідних навчальних предметів є збірники завдань, які мають захисні голограми з логотипом "Центр навчально-методичної літератури" та гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України" наданий згідно наказу від 25.01.2013 № 55.

"Вся інша продукція вважається контрафактною і не відповідає вимогам щодо проведення зазначеного заходу", - зазначає директор ІІТЗО.

Він також нагадав, що для практичного використання в загальноосвітніх навчальних закладах, регіональні управління освіти і науки безкоштовно отримають збірники завдань, які видані ТОВ "Центр навчально-методичної літератури", для проведення атестації з української мови.

Зокрема міністерство безкоштовно надасть "Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" та "Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас".

Варто зазначити, що чиновники Міністерства освіти з року в рік не наважуються змінити схему інформаційного забезпечення проведення підсумкової атестації школярів та перевести її в електронну форму.

Цього року учні, батьки та вчителі шкіл мають отримати можливість безкоштовного користування електронними версіями збірників завдань для державної підсумкової атестації не пізніше 1 квітня. 

Переглянути перелік збірників, форми проведення підсумкової атестації, переліки білетів для проведення ДПА в усній формі, а також ознайомитися з іншими особливостями проведення ДПА у початковій, основній та старший школі, можна у розділі Державна підсумкова атестація 2013 року.

Освіта.ua
29.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Кому вигідно дурити учнів та учителів!? Навіщо розміщувати на сайті неповні збірники? Це ж тільки налаштовує учасників навчально-виховного процесу проти Міністернства. І так щороку їх змінюють, щоб заробити на випускниках. Якщо добре розглянути ці збірники, то рядовий учитель набагато краще підібрав би питання, текст диктанту чи переказу, ніж це роблять "науковці". Сором!!!!!!
Виталий Бабенко
правильнее сказать, что чиновники не хотят переводить ГИА в электронную форму потому, что деньги отмывать не получится!!! а вот когда они придумают способ зарабатывания на электронном формате, быстренько переведут! да, в Союзе тоже учебники, зборники печатались одним издательством, только тогда делали, чтобы дешевле было и качественней, а сейчас лишь бы "откаты" по-больше были!!!!!
Вчитель німецької мови
Ага.Тільки збірників Для ДПА з німецьої мови немає...А в наказі аписано,що збірники повинні бути за 2013 рік.Так як дотриматись ваших вимог?І видавництво дали відповідь,що "збірники ДПА з німецької видаватись не будуть"