Збірники завдань ДПА мають оприлюднити до 1 квітня

Учні, батьки та вчителі шкіл найближчим часом отримають можливість безкоштовного користування електронними версіями збірників завдань для державної підсумкової атестації

Збірники завдань ДПА мають оприлюднити до 1 квітня

Як відомо, державна підсумкова атестація (ДПА) є формою контролю за відповідністю освітнього рівня учнів 4, 9 та 11 класів, а зміст, форму та строки проведення атестації щороку визначає профільне міністерство.

Цього року ДПА відбуватиметься за збірниками, які рекомендовані Міністерством освіти і науки для проведення підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х та 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Для проведення державної підсумкової атестації з української мови, яка є обов’язковою для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів, Міністерство освіти безкоштовно надішле до регіональних управлінь освіти збірники завдань, що видані ТОВ "Центр навчально-методичної літератури".

З метою практичного використання в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації учнів шкіл, Міністерством освіти передбачено розміщення електронних версій усіх збірників завдань.

Відповідно до листа Міністерства освіти, можливість користування електронними версіями збірників учні та вчителі отримають до понеділка 1 квітня.

Нагадаємо, у 4-х класах державна підсумкова атестація буде проведена з 13 по 21 травня із української мови та читання, математики.

Учні 9-х класів державну підсумкову атестацію проходитимуть у період з 28 травня до 11 червня з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

Випускники 11-х класів складуть іспити з 27 до 31 травня з трьох предметів у письмовій формі.

Переглянути перелік збірників, форми проведення підсумкової атестації, переліки білетів для проведення ДПА в усній формі, а також ознайомитися з іншими особливостями проведення ДПА у початковій, основній та старший школі, можна у розділі Державна підсумкова атестація 2013 року.

Освіта.ua
28.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
Це ж просто знущання! Міністерство говорить, що ДПА в 4 та 11 класах за збірниками рекомендованими Міністерством, а відділ освіти, що завдання пришлють з обласного відділу. Як бути дітям та їхнім батькам? Як готуватися до ДПА в такий важкий час? Та й збірників немає. Перш ніж щось змінвати потрібно умати головою.
Лилия
Тільки 5 варіантів історія України 9 клас на всіх офіційних сайтах! А далі!!!!!!!??????
Іван Іванович
Шановні колеги! Проясність, будь ласка, ситуацію. На сайті МОН збірники 2012 року, а на сайті ІІТЗО 2013, але лише шість варіантів. Які з них дійсні????
Сергій Іванович
Схоже, що обіцяні збірники - це першоквітневий жарт. У всякому разі, з інформатики лише 6 варіантів. Решти що, не буде???
Завуч
Ну и где же обещанные сборники? Нужна "Світова література. 11 клас". На сайте Института инновационных технологий только 6 первых вариантов