Міносвіти збере персональні дані вчителів шкіл

Міністерство освіти продовжує розширяти базу персональних даних учасників освітнього процесу

Міносвіти збере персональні дані вчителів шкіл

Усі вчителі, які залучатимуться до проведення моніторингу якості середньої освіти, повинні будуть заповнити анкети, в яких їм необхідно буде вказати прізвище, ім’я, по-батькові, телефон, e-mail адресу, стаж роботи, кваліфікаційну категорію, педагогічне звання тощо.

Відповідна вимога щодо заповнення анкет міститься у методичних рекомендаціях Інституту інноваційних технологій і змісту освіти з проведення моніторингу якості загальної середньої освіти.

Анкетування стосуватиметься професійної діяльності педагогів, форм роботи та оцінки якості підручників, що використовують учителі у своїй діяльності. В Інституті інноваційних технологій і змісту освіти зазначають, що запитання анкети допоможуть проаналізувати результати навчання учнів у початковій і основній школі та оцінити стан організації навчального процесу.

Умовами проведення моніторингу передбачається, що анкети будуть заповнюватися кожним учителем, який викладає відповідний предмет у 10-х класах (12 моніторингових предметів) та вчителями початкової школи, які викладали в нинішніх 5-х класах у попередні роки.

Учителі в день проведення моніторингу мають передати заповнені анкети керівнику загальноосвітнього навчального закладу.

Як відомо, 12 листопада українські школи розпочинають проведення моніторингу якості загальної середньої освіти, який буде проведено серед усіх учнів 5-х та 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності.

Офіційною метою всеукраїнської акції перевірки знань школярів є оцінювання стану системи освіти та отримання об’єктивної інформації про її якість за результатами навчання учнів у початковій та основній школі.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів.

Освіта.ua
07.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Код
є така база - ЄДЕБО, почитайте про неї - там скоро всі будуть
bibigon
Иметь базу -очень важно для бизнеса ....
а
зачем им наши телефоны. и какой нормативный документ обязывает учителя иметь электронный почтовый ящик и сообщать его адрес неизвестно кому в министерстве
вчителька
Так, мало ми надали своїх КОНФІДЕНЦІЙНИХ даних, продовжуємо далі...
Валерія
роки 2 тому назад у кінці навчального року учні писали контрольні роботи,які назвали моніторингом якості освіти. Батьки купляли збірники завдань-Міносвіти заробили гроші. І де ми бачимо результати? Може програми стали легші? Може у дітей не стало 7 і 8 уроків? Все як завжди...
Влад
табачника самого надо заставить предоставить всю информацию о себе и о своих родичах,и о том на кого он работает...