Сім платформ для створення тестів

Пропонуємо сім онлайн-сервісів для вчителів і викладачів вишів з тестування

Сім платформ для створення тестів

Без тестів сьогодні не обходиться жоден викладач, будь то шкільний вчитель чи професор багатотисячного онлайн-курсу. Вибір варіанту з декількох - не єдина можливість: в опитування можна вставляти картинки та відео, змінювати формати завдання майже до безкінечності.  Пропонуємо сім сервісів, що можуть полегшити підготовку і проведення тестування.

GOOGLE ФОРМИ

Google Форми - частина офісного інструментарію Google Drive. Мабуть, це один з найшвидших і простих способів створити своє опитування або тест: пишемо завдання, вибираємо тип відповіді (вибір з кількох варіантів, написання власного) - готово! Одержаний тест можна відправити студентам електронною поштою або вбудувати на свій сайт за допомогою спеціального коду. Для прискорення роботи рекомендуємо додати плагін Flubaroo - він автоматично перевіряє відповіді учнів і ставить оцінки відповідно до заданих критеріїв. Форми абсолютно безкоштовні - для використання ресурсу потрібно лише мати акаунт Google.

QUIZLET

За допомогою Quizlet можна створювати тести, в яких учні будуть вибирати вірні відповіді із запропонованих, зіставляти зображення та інформацію або вписувати власні варіанти. Користуватися дуже легко - в інтерфейсі можна розібратися буквально за пару хвилин, до того ж, Quizlet підтримує російську мову і працює на Android і iOS. Quizlet безкоштовний, але буває і підписка Plus за $10 - вона дозволить завантажувати власні картинки і створювати необмежену кількість навчальних груп.

PROPROFS

Proprofs готує тести на будь-який смак - можна запропонувати на вибір один або кілька варіантів, попросити заповнити пропущене слово або написати розгорнуту відповідь. Сервіс дозволяє вставляти в завдання текстові документи та презентації, файли PDF, а також зображення, аудіо- та відеофайли. Завершивши роботу над тестом, можна залишити його в загальному доступі на сайті Proprofs або вбудувати на свою сторінку.

Хоча сервіс безкоштовний, можливості Proprofs розширюються в платних тарифах. Викладачам варто звернути увагу на тарифи Basic і Professional. Перший відкриває всі основні можливості сервісу і дозволяє створювати необмежену кількість тестів за $20 в місяць; другий дозволяє об'єднувати студентів в закриті групи і обійдеться в $40. Нові користувачі можуть безкоштовно користуватися всіма можливостями Proprofs протягом 15 днів після реєстрації.

KAHOOT!

Kahoot! дозволяє подавати у форматі опитувань і тестів мало не весь навчальний матеріал. Щоб налагодити зворотній зв'язок з учнями, можна обіграти нові теми у формі простих запитань і відповідей, а закріпити знання за допомогою більш докладного тестування. Kahoot! розрахований на застосування у класі - викладач показує матеріал на головному екрані, а в цей час школярі відповідають на питання і обговорюють інформацію, використовуючи спеціальний клієнт для комп'ютерів або браузер на смартфонах (Android, iOS, Windows Phone). Для того щоб увійти у віртуальну класну кімнату, учні повинні ввести спеціальний код, який надішле викладач. Сервіс дозволяє дізнатися, як відповідав на запитання кожен студент, або будувати діаграми успішності всього класу. Самі ж учні можуть стежити за своїми результатами в спеціальних таблицях. Kahoot! безкоштовний і повністю доступний після реєстрації.

CLASSMARKER

У ClassMarker можна робити опитування з різними форматами відповідей - крім звичних варіантів, є навіть есе. Для початку роботи викладачеві потрібно створити віртуальний клас і розіслати запрошувальні коди учням. ClassMarker зберігає результати всіх проведених тестів, ведучи статистику успішності. Якщо у викладача є власна веб-сторінка, він може вбудовувати тестові завдання на неї.

У безкоштовному варіанті ClassMarker дозволяє створити не більше 100 тестів. 400 тестів на місяць обійдуться у $16.50, а 1000 тестів - вже $33. У сервісу є щорічні пакети для тих, хто рідко проводить онлайн-тестування. Мінімальна кількість тестів (50 на рік) буде коштувати $25 на рік, а максимум (5000 на рік) обійдеться у $1000.

PLICKERS

Мобільний додаток для викладачів, що допомагає влаштовувати опитування прямо у класі. Студентам видаються спеціальні бланки з варіантами відповідей (A, B, C і D) - почувши питання, вони піднімають потрібні картки, які вчитель сканує камерою смартфону. Plickers дозволяє аналізувати результати окремого студента або вивчати статистику усього класу. Додаток працює на Android і iOS, а завантажується безкоштовно.

EASY TEST MAKER

Найцікавіше в Easy Test Maker - можливість створювати завдання, в яких потрібно вибирати вірні і помилкові твердження. Тексти можна відформатувати для зручності читання на планшеті або завантажити у форматах .pdf або .doc, щоб провести тестування у більш традиційному форматі. Сервіс вміє перемішувати питання і варіанти відповідей, щоб учням було складніше списувати.

Безкоштовна версія Easy Test Maker дозволяє створити 25 тестів без можливості експорту у «паперові» формати. У тарифі Plus ($44.95 на рік) доступна перевірка англомовного правопису, створення необмеженої кількості тестів і експорт в офлайн-формати. З підпискою Premium ($74.95 на рік) сервіс буде автоматично перевіряти результати, а також дозволить виставляти часовий ліміт на проходження завдань і прикріплювати до опитувань графічні файли.

Освіта.ua
05.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
"до того ж, Quizlet підтримує російську мову і працює на Android і iOS"- що це маєте на увазі? Яка різниця чи підтримує російську мову? Нам цікава тільки українська.
Тетяна Мендусь
Чомусь не звернули увагу на сервіс "ClassTime". Постійно використовую в роботі. Є можливість використання командної гри під час проходження тестів. Учні часто пред уроком питають: " А командна гра буде?"
This Is Really Great Work. Thank You For Sharing Such A Useful Information Here In The Blog.
Микола Скоковський
Чудова програма для створення тестів easyQuizzy. Є укр.мова в налаштуваннях. Посилання: https://drive.google.com/file/d/0B5sN1G7I8F_zeUtWajFJd3dSUmM/view?usp=sharing
ерунда
Для Микола Скоковський: ерунда
Коментувати
Діана
Добрий день! Я бажаю створювати тести для дівчат: про моду, про тварин, рослин і т.д… Я думаю, що усім дівчатам ці тести дуже сподобається!
михайло
хочу створити тести для навчання так як це полегшує роботу дає зекономити час для підготовки до уроків
Микола Скоковський
Чудова програма для створення тестів easyQuizzy. Є укр.мова в налаштуваннях. Посилання: https://drive.google.com/file/d/0B5sN1G7I8F_zeUtWajFJd3dSUmM/view?usp=sharing
Микола Скоковський
Чудова програма для створення тестів easyQuizzy. Є укр.мова в налаштуваннях. Посилання: https://drive.google.com/file/d/0B5sN1G7I8F_zeUtWajFJd3dSUmM/view?usp=sharing
Коментувати
Роман
А як щодо системи превірки знань Вінниці, яка створювалась вчителями-практиками http://test.edu.vn.ua/
Іван Хмара
Для Роман: дякую пане Романе за рекламу, дійсно система створена вчителями-практиками, а плікерс - це тільки застосунок, ніякого інтелекту...
Коментувати
Віталій
Додам ще платформу klasnaocinka.com.ua - можна створювати як традиційні тести, так і флеш для використання на заняттях за допомогою мультимедійних дощок
avtostop
Як щодо цієї платформи testorium.net ? Надає можливість проводити тестування, створювати нові тести з гнучкими налаштуваннями і статистикою. Безкоштовний.