Декупаж

Серед творчих  хобі цей вид декоративно-прикладного мистецтва  займає одне з найперших місць. Декупаж – це оздоблення предметів інтер’єру за допомогою наклеювання аплікацій із різноманітних матеріалів: тканини, паперу, тонкого металу тощо. Цю техніку застосовували ще в середньовіччі в Китаї. До речі, свою сучасну назву вона дістала лише в сімнадцятому столітті у Франції. Тоді декупаж уважався мистецтвом злидарів: бідняки не могли дозволити собі коштовні предмети, тому прикрашали свої речі самостійно. До нас ця техніка прийшла доволі недавно – і вмить  стала неймовірно популярною. І це закономірно: декупаж дарує старим предметам нове життя, додаючи їм вишуканої оригінальності. Посуд, і скриньки, і музичні інструменти, і квіткові горщики, і меблі – усе стає неповторним.

Техніку декупажу може опанувати кожен, адже вона не вимагає спеціальних знань і вмінь. Навіть якщо ви не вмієте малювати, ви можете створювати речі, що будуть мати вигляд справжньої картини. Крім оздоблення власної оселі гарними ексклюзивними предметами інтер’єру, ви зможете виготовляти пречудові подарунки для рідних і друзів. Речі, зроблені власноруч, подаровані від щирого серця, не придбані деінде, завжди особливо цінуються.

За календарем (165 слів)

РОЗДРУКУВАТИ

Диктанти створено Освіта.ua для використання у загальноосвітніх навчальних закладах України. Тексти відповідають порядку проведення ДПА учнів 9-х класів з української мови. Комерційне використання та розміщення на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
16.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів