На облаштування шкільних укриттів виділять 1,5 млрд грн

Субвенцію спрямують на облаштування спеціальних споруд або укриттів за новими стандартами

На облаштування шкільних укриттів виділять 1,5 млрд грн

Наступного року у державному бюджеті буде запланована субвенція в розмірі 1,5 млрд грн на облаштування шкільних укриттів.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час урядової ході наради щодо забезпечення шкіл захисними спорудами.

За його словами, субвенція буде спрямована на облаштування шкільних спеціальних споруд або укриттів за новими стандартами.

Також він поінформував, що станом на сьогодні 68% шкіл вже забезпечені укриттями. Станом на 5 липня цей показник складав 11%.

Освіта.ua
16.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Слободяник
З них більшу половину вкрадуть начальники управлінь освітою на місцях. Приклад Смт Лисянка Черкаської області. 1 мільйон гривень пішло на ремонт підвалу. Ми з батькамидивилися то були в шоці, бо за 1 мільйон можна новий підвал побудувати, а не почухрати старі стіни і засипати щебньом підлогу. У нас можна все бо начальниця освіти сестра зама міністра з фінансів.
Іван
Інколи здається.що на цей сайт заходять лише божевільні.ніде не йдеться про олімпіади.сонячні батереї,а ліплять.що бог на душу послав! Це ж скільки злоби сидить в дописувачах! Якщо це справді пишуть вчителі,то можня уявити,як вони травлять учнів.А директор обходить таких вчителькуватих кадрів десятою дорогою - роздеруть!
Іванова совість
Для Іван: а чому івани не йдуть на вчителя. Тоді б у нас в освіті все помінялось, Все б цвіло пахло, але чомусь ті, хто знають як управляти країною і правильно вчити дітей, працюють таксистами))
Коментувати
Львів, освітянка
Олімпіади , конкурси, так звані конкурси фахової майстерності і до війни зводилися до корупції та взаємної ненависті. Якщо влада наважиться під час війни їх проводити. Це не піде владі на користь. На ЗНО результат кожного учня це особиста інформація. А на проплачених показухах протоколи на цілу республіку, щоб усі бачили хто більше дав. Це не нормально! Мабуть дійсно буде краще, якщо під час війни цього не буде. Заходи з учнями треба проводити. Але на рівні школи - громади і не більше. Знаєте в чому біда нашої освіти. Наплодили різних центрів, організацій і т.п. А вони щоб виправдати своє існування один конкурс організовують за іншим. Треба не треба. Лист за листом. На Буковині вам ще скажуть по румунськи. Ми тільки по українськи. Діти втомлені, знервовані, пригнічені. Їм до одного місяця ваші лохотрони. Хочете зробити дітям добре, організуйте цікаві заходи. У нас по областях безліч гуртів, фольклорників і т.п. А слабо по школах безкоштовно розважати дітей? Та ні. Комерція.
Чернівчани
Правильно буде цього року не проводити жодні олімпіади. Розумійте у нас на Буковині конфлікт виник навіть за того, що багато шкіл де раніше проводили такі заходи звісно на словах мають укриття, але надійність таких укриттів не зовсім висока. До цього всього наклалося ще те, що за совка у деяких школах були побудовані радіаційні укриття. Знову таки у нових школах і тих приміщеннях, які колись віддали під школи, такого не має. Тир звісно є, а комунікації і решта - нічого. Коли учні, кожен ходить до своєї школи це одне, а коли заставляють іти до іншої, а там зовсім інакше то це інше. Тепер під час війни учням не зашкодять різні онлайн конкурси, вечори творчості, пісенні конкурси і т.д. Дітям треба дати можливість відпочити і хоч трохи відходити від дорослих проблем. Буде розумно під час війни повністю скасувати інтелектуальні змагання. Не тільки розумно, але і правильно.
Чернівчани
Вибачте, ще хочемо доповнити. Які можуть бути олімпіади, якщо можливості поїхати далі ніж ОТГ і обласний центр не має! І не дивіться на тих розумних наших Чернівецьких, які радять на школи ставити сонячні батареї. Там багато слів, а на справді батьки готуються у разі повного вимкнення світла і зупинки котелень купувати в класи міні буржуйки. А димоходи виводити у вікна. Ну які сонячні батареї.
Коментувати