В Україні розроблять нові вимоги щодо сховищ у школах

Загальна концепція безпеки в освітніх закладах має містити чіткі вимоги щодо сховищ

В Україні розроблять нові вимоги щодо сховищ у школах

В Україні розроблять нові чіткі вимоги щодо обладнання сховищ у закладах освіти.

Таке доручення дав прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради щодо забезпечення шкіл захисними спорудами цивільного захисту.

За словами очільника уряду, потрібно невідкладно будувати або облаштовувати укриття за новими стандартами в тих школах, де їх ще немає.

«Всі школи повинні бути обладнані надійними укриттями. Там, де укриття всередині шкіл і за даними ДСНС потребують укріплення – укріпити. Де неможливо укріпити – збудувати поряд нові», – наголосив Шмигаль.

Для цього необхідно розробити загальну концепцію безпеки в освітніх закладах із чіткими вимогами щодо сховищ, аби там можна було забезпечити повноцінне навчання.

З цією метою буде створена робоча група для розробки відповідної документації.

Освіта.ua
16.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
"розробити загальну концепцію безпеки в освітніх закладах із чіткими вимогами щодо сховищ, аби там можна було забезпечити повноцінне навчання" - та нема питань, будуємо на глибині ще одну герметизовану будівлю школи з укріпленими стінами і перекриттями. Тобто, маємо дві будівлі школи - одну над землею, для звичайного режиму роботи, і ще одну таку саму за площею герметизовану глибоко під землею, "аби там можна було забезпечити повноцінне навчання" в умовах небезпеки. Правда, і комплектів шкільного обладнання тоді треба принаймні два... Інакше "повноцінне навчання" забезпечити ніяк не можна.