Учнів-ВПО зможуть оцінювати лише за оцінками ІІ семестру

Яким буде закінчення навчального року та річне оцінювання для учнів-переселенців

Учнів-ВПО зможуть оцінювати лише за оцінками ІІ семестру

Міністерство освіти спільно з Мінреінтеграції пояснили, яким буде закінчення навчального року та річне оцінювання для учнів-переселенців з тимчасово окупованих територій.

Про це повідомила народний депутат Юлія Гришина, презентуючи інфографіку від Міністерства освіти та Мінреінтеграції.

Зокрема, для завершення навчального року та подальшого вступу учні, що навчались у школах, які зараз знаходяться на тимчасово окупованій території або території, де ведуться активні бойові дії, мають або продовжувати навчання дистанційно у своєму закладі, або подати документи до школи на безпечній території та продовжити навчання на новому місці проживання.

Щодо річного оцінювання, то за відсутності в учнів-переселенців з тимчасово окупованих територій задокументованих результатів оцінювання за перший семестр, річне оцінювання може здійснюватись за результатами другого семестру.

«За відсутності в учнів результатів підсумкового оцінювання за другий семестр річне оцінювання може здійснюватись за результатами першого семестру з урахуванням поточного оцінювання за другий семестр», – пояснили в міністерствах.

Освіта.ua
08.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана Семиліт
Підписуємо і розповсюджуємо . Петиція про обрання третього тесту за вибором випускника https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4128
Варченко
Оця вискочка Гришина вічно влазить в проблеми, до яких вона не має ніякого відношення. Місія депутата - законотворчість, а не втручання в справи виконавськоі влади! Ніякого Зно не треба: вступ до вишів через конкурс атестатів, а на престижні спеціальності- відбір у самому університеті. Збільшити держзамовлення!! Заморозити ціни за навчання.
ТойСамий
Ідіть на*уй з цим ЗНО!!!! Люди думають як вижити а ви барани за ЗНО вципились Як ви бісете вже!!!!
Maksum
Для ТойСамий: Чому тоді ти не думаєш як вижити а сидиш на зно сацті
Петро
той..., зважаючи на твій стук, ти точно "вьіжьівшьій", але цікаве запитання: "після чого, лапать"? Сиди та вчи, шушера сколківська, готуйся до ЗНО.
Коментувати