Учителі зможуть заповнити журнал після повернення

Заповнення Класного журналу у паперовій формі може відбуватися після повернення вчителя з-за кордону

Учителі зможуть заповнити журнал після повернення

Заповнення Класного журналу у паперовій формі може відбуватися після повернення вчителя з-за кордону.

На цьому наголосили у Державній службі якості освіти, коментуючи питання оформлення шкільної документації вчителем, який перебуває за кордоном і не планує повертатись до закінчення навчального року.

Так, питання заповнення класного журналу має врегулювати директор школи своїм наказом.

«Зазначене питання має бути врегульоване рішенням керівника (наказом), яке приймається відповідно до статті 23 Закону України «Про освіту» в межах гарантованої державою академічної, організаційної, фінансової і кадрової автономії закладів освіти», – зазначили в Держслужбі.

Також у Державній службі  нагадали, що за рішенням шкільної педради для організації дистанційного навчання може використовуватися електронний розклад занять та електронний класний журнал та щоденники.

Освіта.ua
06.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маринс6
Добрий день! Порадьте, будь ласка. Сталася така ситуація: один з вчителів виїхав за кордон де перебуває вже більше 2‐х тижнів, не написавши заяву і не повідомивши адміністрацію закладу, а також при телефонній розмові приховував факт перебування за кордоном. В школі жодним документом перебування працівника за кордоном не зафіксовано. Цьому працівникові був нарахований аванс за квітень. У нас в регіоні не ведуться бойові дії (Закарпатська область.), школа працює дистанційно. Які міри адміністрація закладу, в даній ситуації, має прийняти? Дякую!
Світлана
Діти в Україні, в небезпеці....вчителі- за кордоном, " під мирним небом" викладають їм дистанційно предмети і отримують українську зарплатню - вищий пілотаж гуманізму...довго ми до цього йшли...
Ірина
Для Світлана: цікаво, звідки стільки негативу. У нашій школі з 89 вчителів за межами країни перебувають лише троє. Більше 60 відсотків педагогів навіть з міста не виїхали, коли була реальна загроза. Багато хто чергував у шкільному сховищі та допомагав волонтерам. Якщо ж брати статистику по класом, то у кожному за межі країни вивезли 40-50, а у деяких навіть більше, відсотків дітей. А потім ті батьки, які за кордоном, перші почали піднімати галом, що їм мало синхронних уроків у Zoom ...
Коментувати
Владимир
Дурниця. Освіту повністю рішили довалити !
Василь
Кожного разу впевнююсь, що ДСЯО - збіговисько некомпетентних дармоїдів. Навіть тут, написавши так зване "роз’яснення" вони вирішили, що свою справу зробили. Хоча після цього "роз’яснення" виникає більше запитань ніж до цього. Наприклад: 1. Річні оцінки мають стояти в класному журналі за 10 днів до закінчення н.р. Якщо вчитель цього не зробить - як бути ? 2. Як виставляти в свідоцтва випускникам оцінки, які ніде офіційно не внесені ? За усними повідомленнями вчителя ? 3. Як бути з класними керівниками в обов’язки яких входить ведення класного журналу і які знаходячись за кордоном НЕ ВИКОНУЮТЬ свої прямі посадові обов’язки ? І це тільки ті запитання, що виникли одразу. А якщо добре поміркувати - то питань буде незліченно більше. Ще раз повторюю - ДАРМОЇДИ !
Наталія Квітка
Для Василь: Здавалося б - війна має всіх людей змінити на краще. Але, на жаль, ні. Жахатись можна не тільки від ворожої кулі, ворожого ставлення до нашого народу, але й від висловлювань деяких наших людей. Чому поїхали закордон вчител?і- бо війна, бо страшно і небезпечно. Так тепер давайте ми їх так зганьбимо за цей вчинок, щоб їм не хотілося повертатися. Люди, схаменіться. Будьте милосердними. Краще давайте помолимося за Україну, за мир , за людей! Вибачте. Але справді хочеться просто людяності...
Олександра
Вчителі поїхали , напевно в першу чергу тому , що вони матері і несуть відповідальність за своїх дітей. Незважаючи на все продовжують працювати , а не сидять на диванах.Користь в тому очевидна так як вчитель завжди потрібний . Чи краще щоб усі розрахувались? Комусь від того легше буде? Народ має бути згуртованим і робити свій вклад у перемоги будь якими засобами.На рахунок зарплатні, чесно зароблені гроші , вчителі теж їдять і годують своїх дітей.Не чіпляйтеся до тих вчителів бо вже так опустили їх . А вони формують фундамент будь-якої держави ( не освітні програми) так само , як лікарі та військові.
Коментувати