Київські школярі повертаються за парти

Столична влада ухвалила рішення про відновлення освітнього процесу в школах

Київські школярі повертаються за парти

Столична влада ухвалила рішення про відновлення звичайного освітнього процесу в київських школах.

Про це повідомив мер міста Віталій Кличко, з посиланням на рішення Комісії з надзвичайних ситуацій міста.

Навчання буде відновлено з 22 листопада в усіх класах.

«Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення з наступного понеділка, 22 листопада, відновити очне навчання в столичних школах. Для учнів усіх класів», – зазначив Кличко.

Як відомо, напередодні Міністерство освіти і науки рекомендувало органам місцевого самоврядування відновити звичайний освітній процес у школах.

Освіта.ua
17.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чернівчани
Так чи інакше, але нам не уникнути відключень електроенергії. І так само нам не уникнути дистанційного навчання. Місцева влада не повинна складати графіки відключень між 9.00-16.00. Якщо не буде електропостачання , освіта під час карантину стане неможливою. Ми повернемося до общинного ладу. Звісно учителі можуть кидати завдання по Viber. Але режим відеозв’язку буде неможливий.
Фрол
АУ!! Редкатор сайта!! Уберите этого спермазодаического поющего коня Поплавского вместе с его студентками с фоновой страницы сайта http://osvita.ua! У вас же не бордель, а сайт ОБРАЗОВАНИЯ в УКРАИНЕ!
Мама
Как ездить в маршрутке если проверяют сертификат? Есть какая-то информация? Почему никто не думает об этом?
Айболит
Для Мама: почему до сих пор не вакцинировалась?
Ответ Айболиту
Потому что это принудиловка для стада баранов !
Олександр
Для Ответ Айболиту: та заспокойся ти. В Києві від початку ДОБРОВІЛЬНОЇ вкцинації багатогодинні черги в усіх пунктах вакцинації. І так було до початку "спонукально-примусового" етапу. Зараз ще більші черги. Тому в Києві вже зараз БІЛЬШЕ НІЖ 50% вакцинованих. Не було б черг - було б ще більше. Тому ще велике питання, хто з нас баран? І, як на мене, то це питання риторичне.
Коментувати