У МОЗ визнали доцільність вакцинації школярів від COVID-19

У МОЗ підтвердили доцільність вакцинації проти COVID-19 дітей віком від 12 рокі

У МОЗ визнали доцільність вакцинації школярів від COVID-19

Міністерство охорони здоров’я ввело в дію Рішення оперативного штабу МОЗ з реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб, яким визначена доцільність вакцинації проти COVID-19 дітей віком від 12 років.

Відповідний наказ підписаний міністром охорони здоров'я Віктором Ляшком.

Зокрема, МОЗ підтримало позицію Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики щодо доцільності вакцинації дітей з 12 років.

У групі експертів з питань імунопрофілактики наголошують, що вакцинація дітей, які не відносяться до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19 та виникнення ускладнень може бути проведена вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech.

«Враховуючи наявні дані з безпеки та ефективності вакцини Comirnaty від Pfizer/BioNTech для дітей віком від 12 років, а також зростання захворюваності на SARS-CoV-2 серед дітей, рекомендовано проводити вакцинацію осіб віком від 12 до 17 років незалежно від приналежності до групи ризику за умови наявності щеплень, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації», – йдеться у рекомендаціях групи експертів.

На думку експертів, що підтримана Міністерством охорони здоров'я, вакцина Comirnaty від Pfizer/BioNTech для дітей віком від 12 років має використовуватися за схемою введення 2 доз з інтервалом між першою та другою дозами 21-28 діб.

Освіта.ua
27.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярина
Шановні! У середу, 3 листопада, відбудеться страйк під Верховною Радою з приводу примусової вакцинації та впроваджентх обмежень. А також і в великих містах. Приєднуйтеся. Приходьте.
Послухаємо фахівців
Невже Ляшко та Шмигаль є спеціалістами з вірусології? В Україні є Інститут мікробіології та вірусології імені Заболотного. Чому до думок його науковців уряд не прислухається? Хто хоче почути цю думку, дивіться на Ютубі коментарі старшого наукового співробітника цієї установи Надії Жолобак.
Олександр
Для Послухаємо фахівців: так вона ж відомий фейкомет антивакцинатор. Розбір фейків від лікарки Надії Жолобак https://coronafakes.com/fake/sprostuvannia-feykiv-vid-virusolohyni-antyvaktsynatorky-nadii-zholobak/
Послухаємо фахівців
Для Послухаємо фахівців: Якщо під спростуванням розуміти перекручування прізвища та образи людини тим, хто навіть свою морду не показав, то ...
Олександр
Для Послухаємо фахівців: Ативакцинатори живуть у своєму світі емоцій і бояться примар. Але вимушені сперечатися із допомогою логіки. І тому виникають усіляки Жолобаки. Типу українські вірусологи, з якими по всьому інтернету носяться антивакцинатори. Бо є консенсус вчених світу, що вакцинація потрібна. А є міська божевільна Жолобак, яка каже, що не потрібна. І кого будуть слухати антивакцинатори? Правильно, Жолобак. Лишень тому, що вона каже те, що їм приємно чути. Джерело: https://censor.net/ua/b3296935
Коментувати
Хубз аль Султан
Цікаве дослідження нещодавно провели фахівці кафедри термодинаміки одного з провідних університетів. Вони з’ясували, що під час примусової вакцинації вчителів температура небайдужості батьків сягала долей відсотку абсолютного нуля за Кельвіном, у той же час температура газів, що почали звільнятися з нижньої частини тіл батьків при оголошенні намірів примусової вакцинації дітей, сягнула майже планківської. Вчені на разі думають, чи можна використати цей феномен для подолання енергетичної кризи в країні й світі.
Оракул
Для Хубз аль Султан: Дайте визначення "температури небайдужості" і опишіть наукові методи дослідження температури газів, про які ви пишете.
Хубз аль Султан
Для Оракул: Наукові методи були наступними: вставили вимірувач в дупу батькам й почали вакцинувати вчителів проти їх, вчителів, волі. Термометр показує 0.00001К. Показали батькам новину про примусове щеплення їх нащадків - срака відразу запалала як сверхнова.
СБУ1488СС
Тупо "Волю" и "Разум" гордо променяли на "Сахар" и "Гречку"
Коментувати
Maison
Правильное решение! Дети сейчас самые массове разносчики этой заразы. Впрочем, вакцинировать нужно не всех, а лишь тех, у которых нет антител к ковиду. Алергиков, с купленными справками об этом, можно колоть под преднизолоном. Тех горе-родителей, кто отказываются от вакцинации своих детей, можно обязать проходить с ребенком пцр-тест перед каждым посещением школы - за свою глупость надо платить.
Галина
Для Maison: Рознощиками зарази,розумнику,є кожен з нас.Вакцина захищає не від можливості захворіти,атвід тяжкого перебігу,від госпіталізації,від смерті.І це все не про дітей.Вважаю,що вакцинація дітей недоцільна,особливо у ситуації,коли низький рівень щеплення серед груп ризику,діти ж такими не являються.Тим більше,що вакцина може спровокувати розвиток міокардиту у рідкісних випадках ,і серед дітей також.Тільки,якщо батьки мають бажання вакцинувати дитину,чи сама дитина у групі ризику...Щодо себе,то я і всі дорослі члени сім’ї вакциновані,проте вакцинувати дитину не хочу і не буду.
Коментувати
Хубз аль Султан
Ну що батьки? До цього моменту вам було байдуже, кого і як змушували щось робити проти власної волі в освіті, бо вам підмахували, а вчителями підтиралися. Але ж тепер вже йдуть і за вами! Раптом чути стук у двері! Репетуйте голосніше, падлюки! Тільки залиште оце "каравул, педагоги, давайте об’єднаємося" при собі, бо їх вже за вашої мовчазної згоди прочіпували, і вони тепер вас не чують, програма не дозволяє! :D
мамо
Для Хубз аль Султан: Як би педагоги мали гідність,то вони б одразу тількі почувши новину про дебільно примусову факцінацію, створили б массовий супротив,то такого приниження не було б. Але вони,ті хто мають навчати наших дітей бути гідними та доброчесними, та вістоювати свої права, показали приклад,як треба нахиляти голови та принижуватись. Той мають тепер що мають. Щей понесли до дітей отой вірус, вакцинувавшись, но не притримуючись карантинних остережень.Бо вакциновані,мали б теж бути на самоізоляції два тижні,але ні. Попхались з переляку колотись,потім до учбових закладів зі свіжевколотою вакциною.Так хто ж тоді падлюки у цьому випадку. А шляшко побачив,що вас,рабів,нагнули,та ви стали для них усіх показником того,що народ можливо ставити рачки 100%.И стартом,що можна й далі за дітей братися. А послали би массово отих курв з їх наказами під три чорти і ніхто б вас більше не катував би. Ви ж педагоги,вчителя! Ми вам дітей своїх довірили,а ви себе відстояти не змогли. Сумно.
Коментувати
unforgiven 2
Ці собаки вирішили ставити медичні досліди на дітях!!! Чому мовчить ЮНІСЕФ??? Бо працює на терористів, які спочатку створили вірус, а тепер нав’язують примусові вакцини, заробляючи мільярди на життях звичайних людей!!!
Дмитрий
. 12летние... Бустерная доза.... В США вон 5летних собрались массово колоть... Потом четвертую дозу придумают... Эта песня будет вечной
Учитель
У червні - повна вакцинація. Є підтверджуючий документ. У вересні - ковід (вперше)! Є підтверджуючий документ. З досвіду пережитого: дякую Богу, що перенесла хворобу вакцинованою!!!! До процедури вакцинації є серйозні питання (лікарі мали б направляти на аналіз щодо антитіл, аналіз на схильність до тромбоутворення, ...) Але, без вироблення суспільного імунітету, цю заразу людство не здолає. Тут одним (невакцинованим) вижити за рахунок інших (вакцинованих) не вийде. Щороку хтось буде платити життям. Ніхто не може бути впевнений, що наступний - не він, чи його близька людина. Людина розумна хоче перемогти вірус))) Допоки з вірусами у нас виходило лише домовлятись про мирне співіснування... шляхом вакцинації... Час працює на вірус (модифікує), тому дії уряду повинні бути жорсткі... Шкода, що вони часто - дилетантські... Потрібно, приймаючи закони, керуватись порадами спеціалістів галузі з класичною освітою і досвідом
Ментор))
Для Учитель: Боже какой бездарный текст))) Вы что двоечников на отработку взяли?
Про
Для Учитель: ты со своей зарплатой очень впевненый? Ковид тебя после ковидизации и схватил.Я вот несколько лет назад лежал с подозрением на апендицит и понимал что у меня на это денег не хватит... Одними капельницами с физраствором врачи выдоили из меня все деньги... Апендицит не подтвердился.... Диагноз не поставили... У врачей после этого не был... И я отлично знаю что все проблемы это только мои проблемы. И Если меня схватит ковид то так тому и быть . А все вот это принуждение это фашизм
Не выдерживаю!
Для Учитель: Вы,полный ..., или так, прикидываетесь за плату?"До процедури вакцинації є серйозні питання (лікарі мали б направляти на аналіз щодо антитіл, аналіз на схильність до тромбоутворення" - параллельно с этим Вы мелете такую чушь, что ни на одну голову не налазит. Да что за глупость о лечении одних за счёт других, когда и одни, и другие лечатся за собственные деньги. И попадать к нашим "вралям" - себе дороже.
Коментувати
Вуйко
Продовжуйте і далі мовчки спостерігати як забирають права! Батьки! Чому не обєднунуєтеся і не стаєте на захит вчителів? Серед них є які не голосували за цю банду і вчать ваших дітей по совіті! Думаєте на них усе закінчиться? Ну-ну!
Хубз аль Султан
Для Вуйко: Я щось не мав честі спостерігати Вашого репетування, коли гнали на вакцинування педагогів :) Батьки! Добродії! Тепер всі го на вакцинацію зі своїми нащадками, йолопи! Бо будете відсторонені від відвідування навчального закладу. Без права отримання знань. Лол.
Коментувати
Хубз аль Султан
Ахахах, как сразу возбудились мамки-папки, рассказывающие, что невакцинированный педагог - главная угроза миру в мире. Ору.
Фарма
Вакцини в Україну завезені по дозвільних документах ,як експерементальні ліки для лікування Ковід 19 .Реєстраційного посвідчення та сертифікату якості як на вакцини так і на виробника вакцин немає .Так що прдумайте чи ці вакцини можна приймати дорослим і дітям .Так що подумайте перед тим ,як вакцинуватися.Звертайтеся до адвокатів та добивайтесь за свої права.Вакцинація добровільна .Експерементальні вакцини в календар щеплень не входять Наказ МОЗ можна оскаржити в суді -так як порушується цілий ряд законів.Добивайтесь за себе і своїх дітей .Бажаю здоров’я і успіхів.
Для Фарма
Для Фарма: Інформація з реєстру:http://www.drlz.com.ua/ibp/ddsite.nsf/all/shlz1?opendocument&stype=AFC3824EC83B785DC2258685002A3B09 медичний імунобіологічний препарат це і є вакцина
unforgiven 2
Для Для Фарма: імунобіололіни містять готові антитіла!!! А вакцини - це вбитий чи ослаблений збудник інфекційного захворювання або те, що з нього вдалося вичавити. Якщо не вчили серологію, імунологію та епідеміологію, то не пишіть дурниць!!! Десь в мережі Інтернет гуляє наказ Ляшка про експериментальне дослідження вакцини Pfizer на реальних пацієнтах, яка працює на основі матричної РНК.
Коментувати
Яжемам
Стерилизация молодого поколения налицо, сокращение населения полным ходом, глобалисты убирают лишних едоков. Они решили, видимо, Украине не надо столько обслуживающего персонала. Единственный выход - объединятся родителям и учителям и отстаивать свои права на учёту и работу.
"Народна_влада"
Для Яжемам: Он як заговорили! Спочатку "яжемами" об’єдналися проти вчителів, а тепер волають про об’єднання. Якісь подвійні стандарти.
Местный
Для Яжемам: неееее, поздно уже. Только обязательная вакцинация детей с 12-14 лет для допуска на учебный процесс и получения документов об образовании.
Хубз аль Султан
Когда свой собственный нижний тыл запылал, объединяться? Нет уж, теперь проследуйте индивидуально...
Коментувати
Местный
Абсолютно правильное решение! Должна быть обязательная вакцинация учащихся с 12-14 лет и без сертификата о вакцинации не допускать к учебному процессу и как результат не переводить в следующие классы и не выдавать документы об образовании. Родители так вписывались за насильную вакцинацию педагогов - вот теперь наслаждайтесь!!!
Дохтор Ойблит
Для Местный: вакцина не пройшла усі стадії клінічних випробувань. Тому це виглядає як випробування на дітях експериментальних вакцин заради підняття циферок у звітах вакцинації.
Местный
Для Дохтор Ойблит: а на педагогах было норм? А теперь до родителей дойдёт, что за свои слова и действия надо нести ответ - это есть справедливость.
Р
Гігі Руці - вакцина, морді - маска
Коментувати
Михаил
Уроды!!! Вакцины не имеют лицензий, чем чревата вакцинация никто не знает, ответственности за побочные эффекты и за прямые негативные последствия никто не несёт, мнения родителей не спрашивают!
Местный
Для Михаил: а мнение педагогов кто-то спросил? Хоть кто-то...
вчитель
Позиція батьків нагадує відомий анекдот про те, як мати поїхала до сина й до доньки. Донька добре живе, лежить собі, а чоловік усе їй приносить, а от в сина корова лежить, а він біднесенький повинен їй усе приносити
Хубз аль Султан
Ц-ц-ц... ай-яй-яй.. Какая вопиющая несправедливость :)
Коментувати
Аріель
А батьки, коли волали про необхідність примусової вакцинації педагогів, вважали, що до дітей черга не дійде? Наївні тупорилі "яжематі". Тепер такі батьки повинні показати приклад і першими відправити дітей на вакцинування, інакше таким дітям заборонити відвідувати навчальні заклади! Бумерангом прилетіло!
VADIM
Для Аріель: А ці батьки і досі вважають, що вся зараза до дітей йде від педагогів. Що це ми, вчителі, заражаємо їх дітей. У нас в школі 5 вчителів з ковідом злягли, вчителі які читали уроки в класі з хворою дитиною. вважаю, що тепер хай всіх дітей провакцинують і створять безпечні умови нам для роботи, а їм для навчання.
Ірина
Діточок жаль, вони не винні. А от батьків треба вакцинувати і без сертифіката не приймати до школи. Саме у Китаї так і є. До школи ходять діточки тільки вакцинованих батьків.
вчитель
Так, батьків вакцинувати обов`язково
Коментувати
Харків
Навіть не думайте!!!! Геть руки від наших дітей! Розстріл на місці, це слово матері! Ви - мерзота, що з людьми зробили?!
Ірина
Для Харків: Підтримую. Треба відповідальність батьків підвищити. А то є такий приклад, батьки хворіють, усі симптоми Сovid, а діточок до школи посилають. І що ж це таке? Тупоголові?
Олена
Люди, схаменіться, вакциновані, невакциновані, діти то наше все. Навіщо ж іх віддавати на експеременти, нехай ми - дорослі, але ж їм щн жити, створювати свої родини, народжувати діей, продовжувати наш рід. Схаменіться, ми ж люди, чому кидаємося один на одного як собаки на котів, чому сваримося, ми повинні бути разом, підтримувати один одного.
Местный
Для Олена: дети в ответе за действия своих родителей, рано или поздно.
Коментувати
вчителька
Що має національна технічна група до вакцинації Ми що перетворюємо дітей технічною групою на роботів? Якщо смертність від ковід 0.5 відсотка від загальної а смертність від серцевосудинних 68 відсотків то логічно запровадити зони від серцевосудинних але при такому стані треба всім сидіти не в дома в кімнатах а в туалеті повезе тому хто живе один театр абсурду прийшли по дітей спочатку зашугали батьків а тепере заряться на дітей ні слова про здоровя лиш про хвороби маю знайомого дитячого реаніматолога колись у доковідну епоху теж був ковід дитину привозили напівмертву робили у попу кисневу подушку у мисці був 1 кг глистів і ковід проходив а ще якби технічна група знала що є діти у яких у краплині крові при нормі 8-9 імунних клітин немає жодної і таким дітям вакцина це яд добре кажуть науковці вакцинація дітей це жертвоприношення я коли НЕ харчуюсь у шкільній їдальні людиною себе почуваю а коли їм те що дітя дають то геть не здорова які вакцини дайте дітям їсти пити!!!!