В Україні ще не вакцинували 107 тисяч працівників шкіл

Більшість працівників шкіл вже пройшли повний курс вакцинації від COVID-19

В Україні ще не вакцинували 107 тисяч працівників шкіл

В Україні поки не вакциновано 107 тисяч працівників шкіл, що складає 17% від загальної кількості працівників.

Про це повідомила заступниця міністра освіти Віра Рогова, посилаючись на інформацію місцевих органів управління освітою.

Водночас за її словами, понад 53% (345 тисяч) працівників шкіл вже отримали повний цикл вакцинації. Ще майже 30% (191 тисяча) працівників закладів загальної середньої освіти щеплені першою дозою вакцини.

У 18 областях та Києві хоча б одне щеплення отримали понад 80% працівників шкіл.

Показники щеплень від COVID-19 у Херсонській та Рівненській областях залишаються найнижчими, зокрема у Херсонській області вакциновано 70% (повний та неповний курс) працівників шкіл, у Рівненській – 73,9% працівників.

Як відомо, Міністерство охорони здоров'я віднесло працівників закладів освіти до переліку професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим.

Усі працівники закладів освіти впродовж найближчого часу мають здійснити щеплення проти COVID-19, в іншому випадку їх буде відсторонено від роботи у закладі освіти.

Освіта.ua
07.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
А Міністерство охорони здоров’я подумали над тим, хто навчатиме дітей в школах, коли вони відсторонять невакцинованих вчителів? Я так розумію, що в Україні надлишок педагогів!!!
Петро
Пропоную ось ще до прочитайте так звану????????️ "статтю" ????та коменти : https://osvita.ua/school/84627/
Петро
Змушують уже й третю. А потім змусять за власний кошт після грудня 2022 року - крайній термін завершення експерименту.
Кока
Для Петро: Третьої не буде, куплять один острів у Північному Льодовитому океані, і всі 107 тисяч туди. Я теж дам грошей, щоб найняли найшвидший корабель
Анонім
Розслабтеся, буде і третя і сьома.У вас що,якась особиста неприязнь до вчителів?Чи це образи дитинства у вас лишилися? Якщо ви такий щедрий,то дайте грошей на лікування онкохворих дітей.А проводити експерименти над людьми заборонено ще у 1947 році Навіть на острові у Північнольодовитому океані їм буде краще,ніж вам тут.Тому що,вони будуть вільними,а не підконтрольним стадом.
Коментувати
Петро
І мать вас за ногу з вашою експерементацією ! Найрозумніші в отих південних областях.
Анонім
Скільки можна знущатися над людьми?Хто вам дав право проводити експерименти над нами?Чого причепилися до вчителів?Чого порушуєте Закони і Конституцію? І чим же дане захворювання небезпечніше від інших, наприклад ВІЛ,онко... Для чого дурити людей? Люди не мовчіть, давайте будемо відстоювати свої права конституційні
Катя
Я вихователь ДНЗ. Мабуть вибрала не ту професію,треба міняти.Хай батьки виховують своїх дітей самі. Знущаються над нами, як можуть.
Сергій
Цікаво, що МОЗ не включив медиків до списку професій, представники яких обов’язково мають пройти курс вакцинації. Глава відомства Віктор Ляшко пояснив це тим, що 80% медиків і так щеплені. Окрім того, його словами, "є питання доступності до медичної допомоги". Наприклад, у лікарні можуть бути два реаніматолога. Якщо їх обох усунуть від роботи через те, що вони не щеплені, то виконувати їхні обов’язки буде нікому." Ось вам і відповідь на всі питання! Якби педагоги відмовилися від вакцінації, то хто б навчав учнів у школах? Ляшко!? Шкарлет?! "Водночас зазначимо, що чимало медиків негативно ставляться до вакцинації проти коронавірусу".
Svetlana
А більше в цій країні немає що робити як ґвалтувати вчителів, труїти невипробуваною вакциною, а потім перетворювати людей на відсотки? Страшний суд ще ніхто не відміняв, наскільки мені відомо.