145 тисяч дітей отримають допомогу на підготовку до школи

Уряд виплатить по 2 тисячі грн на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої родини

145 тисяч дітей отримають допомогу на підготовку до школи

Кабінет Міністрів ухвалив постанову про виплату 2 тисяч грн на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої родини напередодні нового навчального року.

Про це під час засідання Кабінету міністрів повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, виплати допоможуть багатодітним сім’ям зібрати дітей до школи та купити необхідні речі.

«Ми з Президентом Володимиром Зеленським обговорювали можливість підтримки багатодітних малозабезпечених родин перед початком навчального року. Сьогодні за ініціативою Президента уряд прийме постанову про виплату 2 тисяч грн на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої родини», – зазначив Шмигаль.

Він також поінформував, що матеріальну допомогу отримають 145 тисяч дітей по всій країні віком від 6 до 18 років.

Загальний розмір програми складе 290 млн грн. Виплати будуть проведені в серпні цього року.

Освіта.ua
04.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Переважна більшість багатодітних малозабезпечених родин- це непрацюючі особи,які живуть за рахунок держави і вважають,що їм всі винні. Чому не допомагають нормальним сім’ям? Багато сімей живуть за межею бідності і при цьому не мають ніяких статусів. Чи доживемо ми до дотого часу,коли хоча б щось в цій країні буде не через п’яту точку робитися?
Андрій
преЗедент та уряд підтримують люмпенів, оскільки саме люмпени за них проголосували. ЦІкаво, принаймі 20% з цих грошей дойдуть до магазинів одягу та канцелярії. Все інше залишиться у генделиках.
Скрипач не нужен
Для Андрій: 75% люмпенов в стране. Как страшно жить. Хорошо, что остальные 25% это элита - люди "высшего сорта", так сказать. Есть один вопрос. Нужно ли люмпенам какие-то обозначающие знаки? Ну что бы сразу было понятно, что пред тобой "люмпен". Например можно их заставить нашивать букву "Л" на всей одежде в районе предплечья. Желтую, например. Как думаешь, нормально будет?
Економіст
Для Скрипач не нужен: де Ви взяли 75%? Ви знаєте бегето таких людей, які мають статус малозабезпечених? Навіть якщо заробітної плати вистачає лише на заплатити за квартиру, харчі та одяг для дітей, Ви не будуте вважатись малозабезпеченими. Більшість з малозабезпечених ніде не працюють і живуть та плодяться на наші з Вами податки.
Скрипач не нужен
Для Економіст: "преЗедент та уряд підтримують люмпенів, оскільки саме люмпени за них проголосували."
Коментувати
Юлія
Чому держава не підтримує всіх дітей, сім’ї з 1 та 2 дітьми ? Тому що їхні батьки працюють щоб забезпечити дітей ? Більшість малозабезпечених отримують допомогу, безкоштовне харчування в школах і. т.д. Що саме цікаве вони ніколи не працювали і не збираються працювати, тому що можна паразитувати за рахунок ін.людей
Скрипач не нужен
Прежде чем рожать нужно думать чем кормить. Средняя семья которая сейчас заводит 2-го ребенка или оптимисты крайней степени или идиоты.
СВЕТЛАНА
Ну да, они ж мало получают от государства, нужно ещё добавить на школу. Они ж бедные нигде не работают. А нормальные семьи пусть вкалывают, платят налоги, чтобы этих кроликов содержать. Таким детям ничего нет, ни помощи державы, ни льгот. Молодцы чиновники! Растите и дальше паразитов!