Уряд не втомлюється популяризувати математику

В Україні затверджено план заходів щодо популяризації природничих наук і математики

Уряд не втомлюється популяризувати математику

В Україні затверджений план заходів щодо популяризації природничих наук і математики до 2025 року.

Відповідне рішення ухвалене Кабінетом Міністрів.

Зокрема, популяризувати природничі науки та математику в Кабінеті Міністрів планують шляхом збільшення привабливості природничо-математичних спеціальностей для краще підготовлених вступників до закладів фахової передвищої та вищої освіти, виведенням матеріально-технічного та методичного забезпечення викладання природничих дисциплін на належний рівень та залучення у професію викладача активних молодих людей.

Окрім того, в уряді планують забезпечити опанування сучасних освітніх технологій вчителями й викладачами природничих і математичних дисциплін.

Забезпечення реалізації плану буде покладено на міністерства, центральні органи виконавчої влади та обласні державні адміністрації.

Як відомо, Верховна Рада звільнила здобувачів повної середньої освіти від обов'язкового проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО, зокрема, і з математики.

Освіта.ua
14.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кипить_робота
Фізкультуру ніхто не популяризіє. Ввели 3 години на тиждень і ніхто не париться. Всі учні враз стали здоровими і витривалими!
Якось так
Обов’язковість ДПА з математики чи будь-якого іншого предмета немає НІЧОГО спільного з словом популяризація. Хіба не зрозуміло, що обов’язковість це ПРИМУС та насаджування і покарання. Я не говорю, що в учнів не має бути обов’язків, я - лиш про те, що примусом не здобудеш популярності. І перед тим, як обурюватися подумайте, над тим щоб ви сказали, якби держава так само (з обов’язковим ДПА) популяризувала, наприклад, креслення чи фізкультуру. Ось тут цікаві (непопулярні для математиків) роздуми на тему https://lb.ua/blog/svetlana_topalova/478672_obovyazkove_zno_z_matematiki.html
Andrew Brown
Популяризація математики і природничих наук шляхом відміни ДПА з математики і злиття фізики, хімії. біології, астрономії та географії в дикий інтегрований курс ні про що під назвою "Природничі науки". Ви жартуєте чи ви просто відморозки, (не)шановні освітні чиновники?
небайдужий
ПОЗОР!ПОЗОР!ПОЗОР!ПОЗОР!ПОЗОР! Що зробили з освітою! Одні гасла!!!
Андрій
Наступати на граблі це наша національна традиція. Постанова КМУ від 13 квітня 2011 р. N 561 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року". Що з нею зробили в 2014 - скасували. Зараз буде теж саме.
399
Уряд не втомлюється популяризувати природничі науки, зокрема хімію, на яку виділяється 52-68 годин на навчальний рік. А фізичну культуру не популяризують, просто вводять у програму 3 год на тиждень. Ось така х..ня, малята.
1234
Для 399: Физру вообще следует сделать факультативом! Более бесполезного предмета чем этот, в школе никогда не было, разве что рисование или трудове навчання.
Коментувати
Батьки
Популяризувати мало, потрібно дітей навчати якісно! І не тільки на дистанційці, щоб діти не бігали по репетиторам. Сором! Зараз на дистанційці взагалі все запущено, кидають завдання в все. Батьки мусять навчати дітей розв’язувати приклади на коефіцієнт і проценти. При цьому вчитель погрожує поганими оцінками, якщо не були домашнього завдання.