У МОЗ виступили проти завчасного відкриття шкіл

Початок навчання в 1-4 класах призведе до інфікування учасників освітнього процесу

У МОЗ виступили проти завчасного відкриття шкіл

Завчасний початок офлайн-навчання в 1-4 класах призведе до активного інфікування усіх учасників освітнього процесу безсимптомно хворими.

Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, за весь час пандемії COVID-19 в Україні захворіло понад 62 тисяч дітей.

У листопаді цей показник був на рівні 3,1% від загальної кількості хворих на коронавірусну хворобу, у грудні він підвищився до 5,9%.

«Зростання частки дітей в загальному обсязі хворих на COVID-19 є всесвітньо небезпечною тенденцією», - зазначив Степанов.

Він також нагадав, що у більшості випадків перебіг захворювання на COVID-19 у дітей протікає безсимптомно.

Освіта.ua
15.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
А то что сады работают, наверное никого не волнует?!! От воспитатели - безсмертные люди, получается так. Мало того, что в группах по 30 человек, и все ходят. Так и зарплата самая маленькая!!! Где ковидные? Которые платят полиции и другим работающим организациям, во время карантина???
гість
В общественных местах- вокзал, кинотеатр, театр, и т д, приняты меры к соблюдению дистанции, соблюдаются нормы допустимого количества людей для ктнкретного помещения. Чем школьный класс отличается ? Куда вы загтняете учителя????! На вокзал без маски не пропустят, а в школе 30+ без масок без дистанции. Так понятно ?
Ірина
Дожилась, боюсь виходити на роботу. Перенесла важко ковід, разом з мамою 80 тысяч віддаю борги. На новый ковід не зібрала. Наслідки лікую. Шановні колеги! Ми, як рогата худоба... Нікому, крім нас самих, наше життя не цікаве.
Олена
Для Ірина: І я боюся. Важко перехворіла. Крім різних тяжких наслідків на 80% випало волосся. Тепер доведеться ходити в перуці і витрачати величезні кошти на відновлення без будь-яких гарантій. Вчителів гонять в розсадник епідемії і ніяк не оплачують ризики та лікування, ціни на яке вищі наших жебрацьких з/п
гість
Кем то же нужно заткнуть дырки, вот и кинули на мины самых бксправных и нищих....
Коментувати
Валентина
Вчителі початкових класів що не люди, чи хай виздихують від ковіду. Дітям то ж нічого не шкодить . Придурки!!!
Алла
В нас померла завуч від ковіду, в ковідному відділенні. Реакції було нуль. Ніби нічого не сталося. Хоча з нею контактували всі вчителі, якраз розклад втрясали. І багато дітей. Школа в місті, велика.
Світлана
Та як же вони дістали!!! Хай назавжди школи закриють і заборонять дітей з дому випускати. Краще сколіози, остеохондрози, проблеми з зором, м’язова атрофія, безграмотність та соціофобія, ніж ковід. Так ???? Подивимось, як через рік - два пізу напишуть.
Тарас
Для Світлана: ви своїх дітей на смітнику знайшли? Батьки тих дітей що померли теж вважали що помре сусідська дитина а моя точно не може померти. Які проблеми з зором, якщо вони і без школи 24 годити в телефон дивляться і спину прицьому горблять
Val
Для Тарас: Подобные тебе дурачки даже не понимают, что когда начнется вакцинация от ковида, то дети тоже буду умирать от побочных эффектов. И это нормально, т.к. любая вакцина тянет за собой определенный процент детский смертей. Как и любая эпидемия.
Коментувати
Елена
Бессимптомные не заразны, уже доказано учёными! Или до нашего Лимпопо эта информация только через год дойдёт? Не страна , а пародия.
Басанко
Для Елена: На початку січня в нашій школі померла вчителька початкової школи. Померла від ковіду...А ви готові втратити своїх вчителів? Не можна не думати про людей, які ваших дітей навчають.
Коментувати
гість
Жодного слова про вчителів!!!.... ну то ж обслуга... в такому випадку де компенсація за роботу в шкідливих умлвах та викоритстання для навчального процесу власної техніки та лпдати інтернети з своєї не дуже глибокої кишені??? Вчитель - це покликання?
Maison
Для гість: Не нравится - никто не держит. В теплицах Польши мест полно.
Тарас
Для Maison: Я заробляю свої гроші навчаючи дітей за кордоном і в Україні по інтернету. За один урок в США мені платять як за день роботи в нашій школі. І мені невигідно навчати наших дітей але я українець і мені болить неуцтво. Але колинастає загроза для життя і ще й читаєш комменти таких де Білів думаєш чи не пора піти.
Коментувати
Местный
А по работникам образовательных заведений всех форм разве тенденция (и ситуация в целом) безопасная что ли?
Тарас
Для Местный: вдругих формах дети покушали и гулять, а тут 35 человек без масок в маленьком помещении, потому что советская власть строила исходя из нормы 25 человек в классе, а сейчас 35-38
Коментувати