У МОН обіцяють повернути дітей за парти

Відомство намагатиметься повернути дітей у школи, але все залежить від епідемситуації

У МОН обіцяють повернути дітей за парти

Міністерство освіти і науки намагатиметься повернути дітей за парти.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби освітнього відомства з посиланням на слова Сергія Шкарлета в ефірі телеканалу «НАШ».

Зокрема, міністр освіти звернув увагу на тому, що повернення дітей до традиційного навчання сприятиме їхній соціалізації.

«Ми будемо намагатися повернути дітей за парти, адже учні мають соціалізуватися та отримувати повний комплекс необхідних знань. Проте, все буде залежати від епідеміологічної ситуації. Чим краще ми будемо дотримуватися карантинних заходів, тим швидше зможемо повернутися до повноцінного життя», – наголосив Шкарлет.

Освіта.ua
13.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДепартаментДюсолей
КРАЩЕ Б ВОНИ ОБІЦЯЛИ ПОВЕРНУТИ ЯКІСТЬ НАВЧАННЯ В ШКОЛІ, А НЕ ПРОСТО ЗАГАНЯЛИ УЧНІВ, ЯК СТАДО, ДО ШКОЛИ! Країна ідіотів!
ольга
Захворіти може будь-хто і будь-де, а не тільки в школі. Тому нема різниці чи відкриті школи чи ні. Берегтися потрібно всім.Але проблема дистанційного навчання стоїть досить гостро, не має вчитель проводити всі 45 хвилин перед монітором та і діти не можуть висидіти 7 уроків з телефоном чи комп"ютером. Думайте, кому вигідне хворе "дохідне"т населення, малограмотне, кому вигідно відірвати всіх від реалій життя і запхати у віртуальний світ.
Мама
Для ольга: Ви знаєте, можуть захворіти будь дк, але дорослі хоч правил дотримуються, маски і т. Д. А діти ні, і хворобу нам всим принесла дитина з школи
Коментувати
Наталія
Поверніть за парти студентів! Так, навчання відбувається, лабораторні, контрольні "здаються". Але першокурсники не знають, що таке студентське життя, не знають, як відкриваються двері в аудиторії і де ті аудиторії взагалі! Про заліки і екзамени мають дуже погане уявлення. Немає соціалізації. Стануть усі сліпі від моніторів, мовлення не розвивається. Фізкультура онлайн... це жах! Проби Руф’є раніше показували добрий результат, а тепер низький, причому раніше дитина брала участь у змаганнях. Агов, МІНІСТЕРСТВА!!! Здоров’я, як це визначено Всесвітньою організацією охорони здоров’я (World Health Organization, WHO), є станом повного фізичного, психічного та соціального благополуччя, а не лише відсутністю хвороби або недуги. Здоров’я може бути визначено як здатність адаптуватися та керувати фізичними, психічними та соціальними проблемами протягом усього життя. (з Вікіпедії). Хто думає, якими будуть теперішні діти після завершення пандемії в плані здоров’я? Якими будуть майбутні фахівці?
Аріель
Для Наталія: Йди стукнися головою об стінку! Тобі, є/банутій вже ніяке очне навчання в ВУЗі не допоможе!
Коментувати
Ольга
Наша семья заболела коронавирусом именно потому что первой заболела дочь в школе!!! Переболели все и отец, которому 80 лет! Закройте школы на месяц! Пусть выздоровят те, кто заболел!
Марія
Такі діти так себе ведуть і в школах, але їхні батьки це не бачать, не чують і не хочуть вірити, нажаль.
Батьки
Для Марія: так як вчителі вчать, так і ведуть.
Эльвира Рубцова
Так як батьки виховали, так і ведуть.
Коментувати
Валентина
Та не спешите, вам же нужны тупые, безмозглые рабы, чтоб отправлять на работу в Польшу. Вам же Вашингтон не разрешает учить детей.
Тетяна
Кожен день чуємо,як мати над нами(живемо в многоетажці) орами та криками учить уроки зі своїми дітьми. Вони у відповідь верещать,кричать,тупотять.Це називається навчання дома.Це жах.Наша дитина в цей час намагається зрозуміти урок онлайн.
090
Для Тетяна: це називається не навчання вдома, а мати-дибілка. зверніться до органів опіки щодо знущання над дітьми
Батьки
Як би дебіли проводили уроки онлайн, батьки б не кричали на дітей.
гість
Для Тетяна _ а як вони в класі тупотять, тр батькам вже не цікаво. Хоч побачили своїх дітей як вони вчаться, а то жили б і не знали до 11 кл.
Коментувати
Олена
Кому дотримуватися правил,а кому і "толпой" можна відпочивати.Правила для кого? Для пересічного українця,які і так сидять вдома,бо нема за що гуляти,так ще і дітям шукай кошти на репетиторів,бо школи зачинені,а онлайн-не не освіта.
Ірина
Я ще не разрахувалась за попередній ковід. Ви збираєтесь захищати вчителя або тільки розмови?