Уряд планує забезпечити школярів здоровим харчуванням

За словами Дениса Шмигаля, здорове харчування має бути забезпечене для всіх дітей

Уряд планує забезпечити школярів здоровим харчуванням

Доступне, здорове і збалансоване харчування у школах має бути забезпечене для кожної дитини: як у великому місті, так і в маленькому селі.

Про це під час наради з питань реформування системи шкільного харчування сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами прем'єра, держава має об’єднати зусилля, щоб спільно подолати проблеми й виклики з системою харчування, які наразі є в школах.

«Важливо продемонструвати батькам, що держава турбується про дітей та про їхнє харчування. Здоров’я дитини повинне стояти на першому місці, особливо коли йдеться про закупівлю продуктів або приготування їжі», — наголосив Денис Шмигаль.

Він зауважив, що є три основні напрямки спільного плану з реформування системи шкільного харчування: оновлення застарілої нормативно-правової бази, підвищення контролю за безпечністю та якістю харчових продуктів і ресурсне забезпечення шкіл.

«Неприпустимо, коли дехто продовжує економити на здоров’ї дітей та заплющувати очі на кричущі проблеми й порушення», — наголосив Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, зараз перед державою стоїть найбільш відповідальний момент реалізації запланованих заходів — це впровадження оновлених норм і регламентів та модернізація матеріально-технічної бази шкільних їдалень.

Освіта.ua
10.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Та не там проблема в дитячому харчуванні. Освітянських та навколоосвітянських паразитів потрібно відігнати від корита.
Сергей Лимонов
Знову ЗЕ -проєкти : пустопорожня брехня и піар! Наїлися вже досхочу диджитилізацій-та іншої мури -а життя стає все нестерпнішим! Ось вже й перша леді добралася до харчування: ну -ну ! Всім смачного!