Двох шкільних зимових канікул не буде, - МОН

Відомство спростувало інформацію ЗМІ про встановлення двох термінів зимових канікул

Двох шкільних зимових канікул не буде, - МОН

Міністерство освіти і науки спростувало інформацію деяких ЗМІ про встановлення двох термінів шкільних зимових канікул через пандемію.

Відповідне заява оприлюднена освітнім відомством ввечері 04 листопада.

«Інформація в ЗМІ щодо встановлення у 2020/2021 н.р. зимових канікул в період із 28 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року та з 15 до 21 лютого 2021 року є недостовірною», - наголосили у Міносвіти.

Також у відомстві повідомили, що МОН не надавало жодних офіційних листів-рекомендацій щодо цього питання.

«Керівники закладів освіти мають право самостійно організовувати освітній процес та визначати дати канікул. А в період карантину через COVID-19 в Україні для безпеки учнів та працівників шкіл канікулярний період може бути скоригований відповідно до епідеміологічної ситуації», - зазначили у Міністерстві освіти і науки.

Окрім того у відомстві нагадали, що навчальний рік має тривати щонайменше 175 навчальних днів, а тривалість канікул, не враховуючи літніх, не повинна перевищувати 30 днів.

Освіта.ua
04.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алёна
Что за прикол, сначала сказали одно, а потом другое.... Когда будет наказание за предоставление неправдивой информации?
Микола
Канікули з 15 по 21 лютого можливі за вибором адміністрації але тільки для 1 класу.
Оля
для Галя а ви ким працюєте ? було йти вчителем теж нічого б не робили я навчалася після школи 11 років в мене дві вищі освіти і відгуків результаті я ще маю терпіти отакі докори .в нас в державі ніхто не працює зокрема вчителі та медики
Инна
Для Оля: а я Галю поддерживаю. Премию дают за интенсивность труда и высокое качество труда. А вам за что? Вы должны сидеть на 2/3 ставки и все!
Алла
Оля, у вас дві вищі освіти, а про існування розділових знаків забули? Не пишіть нічого, бо очі мозолитть ваша «освіта».
Коментувати
Оля
В нас теж багато хворих вчителів та людей у селі проте школа почала працювати із захисту видали тільки щитки масок не дають та й холодно у школі нічого не міняється зарплату за жовтень тільки вчора кинули обіцяна 40 % премії ніяк не виплатиться
Галя
Для Оля: за що вам ще премію,пів року дома просиділи ні хера не робили а їм ще премію.
Євгенія
Желаю Вам, уважаемая, также, как мы ничего не делать, только Вы можете не потянуть.Большинство людей, приходя с работы, не работают.А у нас по 12 часов работают, но Вам не угодишь.Больше всех возмущаются те, кто не может вынести общества своего собственного! ребенка несколько лишних часов в день.
Алла
Євгенія, ви абсолютно праві. Враховуючи, що ми ніяк не можемо відділитися від дітей в школі, ніяку ширму між вчителем/учнем поставити, в нашій школі щитки не видали(
Коментувати
Віктор
Дуже зручно: уникати відповідальності від дій, які можуть викликати в суспільстві негатив. Спихнули на школи і відділи освіти, а самі не здатні взяти відповідальність на себе. В нас в районі вже спалах 42 зареєстровані випадки за сьогодні, а відділ освіти проводить олімпіади. Совки не здатні думати, не відмінили з гори значить проводимо. Хворі батьки в дома лікуються від корони, а дітей в школу. Повна анархія.
Совок
Для Віктор: До тех пор, пока ты только будешь ныть и распускать сопли, тобой будут управлять "совки". Более инициативные, более умные, более... Ты, петушок, должен терпеть. Терпеть и подчинятся. Учек?
:)
Иди лечись)
Коментувати
Chevalier
Щодо тривалості канікул хотілося б зауважити наступне. Звертаємо увагу на останній абзац пункту 4 статті 10 нового Закону України «Про повну загальну середню освіту»: «Тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів». Переконаємося, що раніше це було сформульовано аналогічно. Читаємо пункт 6 статті 16 старого Закону «Про загальну середню освіту»: «Тривалість канікул у закладах загальної середньої освіти протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів». Постає питання: чому МОН постійно зазначає, що «тривалість канікул не повинна перевищувати 30 днів»?
Микола Мартинюк
Для Chevalier: Бо треба читати нормативні документи, а не видавати бажане за дійсне
Яна
У нашій державі, як у баби на базарі, - сьогодні сказали -завтра забули. І це стосується не тільки освіти. А як же приказка,-слово не горобець...?
Коментувати