З вересня на COVID-19 захворіли понад 10 тисяч вчителів

Через захворюваність на COVID-19 сьогодні дистанційно працюють 912 закладів освіти

З вересня на COVID-19 захворіли понад 10 тисяч вчителів

З початку поточного навчального року на COVID-19 захворіли 5 215 школярів та 10 552 вчителі.

Про це під час проведення брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Також, за його словами, сьогодні дистанційно працюють 912 закладів освіти.

Він також нагадав, що відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти забороняється, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває більше ніж 50% учнів та персоналу закладу освіти.

Як відомо, 04 листопада в Україні зафіксовано черговий антирекорд за кількістю нових випадків захворювання на COVID-19 – 9 524 хворих.

Освіта.ua
04.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій Ростовський
Сільська рада на карантині, сімейні лікарі на лікарняних, а школа працює. Якщо учитель захворів, то захворюваність на ковід не фіксують, списують на запалення легенів або ще щось .... Ганьба. Великодимерський ліцей.
Юрій Ростовський
У нас проводяться олімпіади. В такий час антирекордів, кому та олімпіада совкова потрібна? Для галочки? Чи як? Чи комусь показати, що він працює?
Валентина
Шановні наші можновладці! Я сподіваюся, що ви періодично читаєте учительські дописи на освітніх сайтах... Будь ласка, прошу-молю вас, вжийте заходів, аби захистити учительство!!!! Хоча б на кілька тижнів закрийте УСІ школи в Україні на карантин, не залишайте це на розгляд місцевої влади, шкіл, засновників закладів освіти!!! Необхідно розірвати цей ланцюг передачі вірусу, інакше біда буде! Ну як ви можете, сидячи у своїх тепленьких кабінетах, вдавати, що усе гаразд?! Учителі хворіють, а ви робите вигляд, що що усе просто чудово. Складається враження, що ви думаєте, що учителі безсмертні. Будь ласка, почуйте освітню спільноту! Хоча б раз захистіть учителя!!!!
Ніна
Мене, вчительку пенсіонерку, на цьому тижні вже в другу школу запрошують на заміну. Вчителі хворіють! Нікому працювати...
Сергей Лимонов
Розгортати мобільні морги в Україні Міністерство охорони здоров’я поки що не планує. Про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов під час брифінгу 3 листопада. Міністр вірить, що українці почнуть дотримуватися необхідних правил, і морги не будуть переповнені померлими від COVID-19.
Тетяна
На 1 учня припадає 2 вчителя... Статистику інфікування одним двох підтверджено...
Местный
Идиоты, хватит слушать крики родителей учащихся и пора уже принимать радикальные меры по приостановке учебного процесса... Прислушайтесь к специалистам, а не к крикунам.
Сергей Лимонов
Для Местный: мало-мало треба що б померли 10 тисяч вчителів і 5 тисяч учнів-ось тільки тоді заглохнуть тупі мамки яким надоїли власні діти вдома! ну- ну !
Сергей Лимонов
Для Местный: ключове слово ПОКИ ЩО- Міністерство охорони здоров’я поки що не планує розгортати мобільні морги в Україні
Коментувати
МОНу
Уроды, закройте школы в Днепропетровской области! Пока не поздно!
кек
Но аутисты верят что школа тут непричем)) 40 дней учебы -10к учителей, ну до декабря будет все 30.
Сергей Лимонов
Для кек: ще й додаткові зимові канікули відмінили- ну просто жесть! при тому що степанов заїкнувся про можливе створення мобільних моргів : підігнали такий собі труповоз під ворота школи- погрузили трупи і далі продовжуйте навчання включно з обов’язковими олімпіадами- гуртками і факультативами!
Switlana
На западе, школы закрывают в последнюю очередь, особенно младшую, и если закрывают, компенсируют одному из родителей зарплату, у нас такое возможно? Конечно, нет. За чей счёт детям дома сидеть? А врачам тогда что, тоже на дистанционку уйти? А всем остальным, кто плотно контактируют с людьми? Везде свои риски, к сожалению.
Коментувати