Президент пропонує застрахувати всіх вчителів

Президент наголошує, що вчителі в умовах пандемії перебувають у групі ризику

Президент пропонує застрахувати всіх вчителів

Питання страхування освітян і учнів в умовах пандемії стало особливо актуальним з початком навчального процесу.

Про це під час зустрічі з учителями та директорами шкіл, що відбулась у Києві, сказав президент Володимир Зеленський.

За його словами, наразі потрібно зрозуміти можливості, вартість і терміни, в які можна зробити питання страхування можливим.

«Питання, яке піднімається, – це застрахувати всіх. Ми ж бачимо статистику й бачимо, що вчителі – в групі ризику. Треба подумати над страхуванням для них, щоб вони розуміли, що ми турбуємося про них, почувалися в безпеці», – наголосив глава держави.

Як відомо, наприкінці вересня Міністерство освіти підписало меморандум про співробітництво з декількома страховими компаніями України, що має на меті забезпечити учасників освітнього процесу доступними послугами у сфері страхування здоров’я, у тому числі захворювання на СОVID-19.

Освіта.ua
04.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
А я вже захворіла коронавірусом. Нас багато таких в школі. Нікуди від нього не втечеш. Але наша лікарня навіть не намагається надати таким людям допомогу. Треба чекати два варіанти розвитку хвороби: 1. Не дуже важкий перебіг, одужуєш. 2 важкий, але ще не смертельний. Тоді ніхто не хоче навіть укола зробити. Треба чекати, щоб почалася задишка, пневмонія уразила більшу частину легенів, тоді з блатом положать в лікарню. Отак то.що порадите? Куди звертатися тим, які ще не підходять на вмирання, але вже і нелегка форма?
Тоня
Для Людмила: В реале- занимайте- перезанимайте деньги и правдами- неправдами лечитесь. А в целом хочется эту Супрун вместе с тогдашним президентом,при котором такая медреформа вводилась, заразить короной и отправить лечиться в какую- нибудь районную больницу,которую они " нареформировали". Выдать им 2000 грн.как у пенсионеров и пусть ни в чём себе не отказывают.
Коментувати
Світлана
Класний бізнес-план! 2500 страховка в Helsi.me помножити на кількість учителів... Краще б заради місцевих виборів не влаштовували цирк та відправляли на дистанційне ВСІ класи або ВСІХ учителів, які контактували. А то: "Епідеміолог вирішить..." Поки епідеміологи вирішить, директор від страху перед виборами не візьме відповідальності перевести на дистанційне, а краще дозволить заразити весь колектив...
Ом
Лохотрон для вчителів).Правильно,платіть страховки,грошей нова зелена влада вам відсипає лопатами-4000 доларів,це не мало!))Не прибідняйтесь,країна мрій в дії))
Роман
Поліції щомісячно доплати по 5тисяч, а вчителям страхування. А потім, щоб довести страховий випадок, тести на Covid за свій рахунок
123
В начале года дали пол пачки масок на каждого. Недавно сказали, что это все и больше не будет. "Турбота" запредельная.
Бизнес
Это ж какая светлая голова придумала и подсчитала... За чей счёт, учителей? Решили срубить бабло и так с нищих, ну дружок, учителя тебя вынесут и твоих слуг, держись на выборах.
Елена
Мы не за него голосовали, наше голосование было протестным, против Парашенка. Но всё-равно стыдно!
Tetiana Vishsenka
Для Елена: что значит МЫ? говорите о себе, а то создается впечатление, что вы от имени всех учителей говорите, но далеко не все за него голосовали. Хотя я и не считаю тех, кто поддержал Зеленского плохими или не разумными. Каждый делает свой выбор, который на тот момент считает правильным, а вот те, кто вообще выборы игнорят, они практически преступники, которые ушли от ответственности выбора и переложили ее на других.
1
Для Tetiana Vishsenka: сельская дуня, внезапно, думает, что выборы могут что-то изменить.
Аноним
Для Tetiana Vishsenka: от тупой порохоботки, типа тебя, ничего разумного ждать и не приходится.
Коментувати
Вчитель намбе ван
Мені так соромно, що я за тебе голосував Володя. Дивлюся я на це все, і не перестаю дивуватися, як то воно все в тебе вийшло.