Освітянам запропонують добровільну страховку від СОVID

Міносвіти підписало меморандум про співробітництво з провідними страховими компаніями

Освітянам запропонують добровільну страховку від СОVID

Міністерство освіти і науки підписало меморандум про співробітництво з провідними страховими компаніями України, що має на меті забезпечити учасників освітнього процесу послугами у сфері страхування здоров’я, у тому числі захворювання на вірус СОVID-19.

За інформацією освітнього відомства, меморандум спрямований на консолідацію зусиль сторін щодо забезпечення учасників освітнього процесу доступними та якісними послугами у сфері добровільного страхування здоров'я на випадок захворювання на вірус СОVID-19.

«Страхові компанії зобов'язалися розробити доступні програми добровільного страхування для сфери освіти та за потреби оновлювати (корегувати) їх», - повідомили у Міністерстві освіти.

Освіта.ua
24.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Serhii Fesenko
Я так розумію, страхування для освітян - добровільне, але за рахунок Уряду? І вакцінація від грипу в цьому році та від коронавірусу в наступному році - теж? У нас за колнституцією Україна - соціальна і правова держава. Сподіваюся, наш Уряд розуміє, що таке "соціальна держава".
Куліш
ДОБРОВІЛЬНЕ? ДЛЯ ОСВІТЯН? Не смешите мои подковы.
Елена Аноним
А куда обращаться, если в школе полно больных учителей и учеников на ковид, а директор принципиально не хочет закрывать школу т.к. по всей видимости, не хочет терять деньги за фонды, которые в случае дистанционки родители перестанут платить? Запорожье, лицей 99.
Serhii Fesenko
Для Елена Аноним: Наверное, ваш директор не ездит через всё Запорожье в переполненном автобусе на работу и с работы, и не проводит 4 пары в день в классах по 32-33 человека...
МОЗ
Для Елена Аноним: звоните в МОЗ на нарядную линию
МОЗ
Для Елена Аноним: горячую линию
Коментувати