На більшості територій «червоної» зони відкриють школи

Державна комісія з питань ТЕБ та НС дозволяє відкривати школи в «червоних» зонах небезпеки

На більшості територій «червоної» зони відкриють школи

У 8-ми з 14-ти адміністративних одиниць, в яких з 21 вересня встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки, буде дозволено відвідування закладів освіти.

Відповідне рішення ухвалено на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Рішення ухвалено з урахуванням пропозицій, що надані регіональними комісіями ТЕБ та НС.

Зокрема, з 22 вересня відвідування закладів освіти буде обмежено у містах Чоп (Закарпатська область) та Канів (Черкаська область), а також у Герцаївському, Кельменецькому районах Чернівецької області.

У місті Славута та у Волочиському районі Хмельницької області буде обмежено відвідування закладів освіти здобувачами освіти, за виключенням закладів дошкільної освіти.

Натомість у Перемишлянському та Пустомитівському районах Львівської області, місті Бережани, Заліщицькому, Збаразькому, Тернопільському районах Тернопільської області, у місті Ніжині та Носівському районі Чернігівської області, попри перебування цих адміністративних одиниць у «червоній» зоні, робота усіх закладів освіти буде дозволена.

Як відомо, 18 вересня рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було оновлено перелік адміністративно-територіальних одиниць, на території яких встановлено «червоний», «помаранчевий» та «жовтий» рівні епідемічної небезпеки.

Освіта.ua
21.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДепартаментДюсолей
Ідіотизм зашкалює. Ну, тупому піплу хоч кілок теши на голові, воно ж думає, що воно безсмертне і той карантин типу потрібен тільки владі, щоб красти фінанси. Воно ж не розуміє, що для того, щоб красти їм карантин не потрібен. А якщо піпл хоче побавитися в "русбку рулетку" то влада дає тим авантюристам шанс. Можливо тих ідіотів поменшає, якщо знімуть карантинні обмеження! Зекономить трохи держава на пенсіонерах, яких стане трохи менше!
Катя
Для ДепартаментДюсолей: Які ж люди дебіли????????‍♀️Ну й сидіть років ще 10 на карантині, поки не здохнете від чогось іншого. Чому ж ти не думаєш про туберкульоз, який набагато страшніший, про грип, кір, рак. Мені настільки все рівно на ковід. Навіть лікар у нашому місті(Біла церква)знімає маску. Директор на випускному сказав усім повністю зняти маску. У школах діти й батьки заходять без масокНе смішіть мене:життя дорожче . Саме так і є , тому я не збираюся вічно на ньому сидіти. Через таку страшну хворобу. 70%думає так , як і я. Тобі або за 70 і ти не маєш чим зайнятися, крім вивчення ковіду, або в тебе дуже низький інтелект. Короче, хочеш через незрозуміло що сидіти вдома, то сиди. Ніби раніше хвороби не існували. І ще не забудь завтра 10 разів протерти ручки антисептиком, а також, 5 раз змінити маску. А ще не підходь близько до людей. Такий як ти доказує, що людською психікою легко маніпулювати. Коли цей тупий народ зрозуміє, що воно не варте. Скоріше б 70%людей переболіла ним, щоб майже у всіх були антитіла
Коментувати
Главком
Ну что, готовимся к 4000-5000 в сутки? Для чего тогда вообще весь этот цирк с "красными" зонами. Убирайте полностью карантин, и говорите прямо "Выживает сильнейший, нас напугали недомэрки и яжематери, а мы их так боимся, что решили октрыть школы,для того чтобы их спиногрызы грызли спины учителям. Да и самим учителям наверное очень приятно, постоянно напоминать детям о ношении масок, которые никто не носит)))) Боже, почему в Изариле и многих странах Европы такого идиотизма нет?
Катя
Для Главком: виживає сильніший? Ну так ковід це так страшно, усі повмираємо(жарт) не сходьте з розуму, ніби проблем у житті немає
Главком
Для Катя: Я надеюсь вы не пользуетесь антисептиками, и не носите маску? Если возможная смерть это так смешно, так посмейтесь)
Микола
Для Главком: есть отличный вариант! При каждом отправлении класса на карантин, отправлять учителя в бесплатный отпуск. После 1-2-х таких случает, сразу все призаткнутся, возгорят желанием работать и начнут ругать вирус и сторонников жесткого карантина.
Коментувати
Катя
Наконец-то , а то задолбали уже своим карантином . Сколько можно портить людям жизнь. И не вечно ж на сидеть на карантине
Royal par
Для Катя: готуйся: через #рік_те_саме!
Коментувати
Val
И все идет по плану..._