«Червоних» зон значно поменшало. Школи відкриють

Незважаючи на зростання випадків коронавірусної хвороби кількість «червоних» зон стала меншою

«Червоних» зон значно поменшало. Школи відкриють

Незважаючи на загальне зростання зафіксованих випадків коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні, «червоний» рівень епідемічної небезпеки з 21 вересня буде діяти у 14 адміністративних одиницях, тоді як до цього часу він був встановлений у 37 містах та районах.

Відповідне рішення ухвалено за результатами засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, «червоний» рівень епідемічної небезпеки визначався за новим критерієм, встановленим урядом на останньому засіданні. А саме: якщо захворюваність перевищує уп’ятеро середній показник по Україні за останні 14 днів (зараз він складає 99,8 на 100 тисяч населення).

Саме тому, Тернопіль не віднесено до «червоної» зони — захворюваність у 4,97 рази перевищує середню по Україні за 14 останніх днів.

Також, за словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, відтепер обмеження для «червоних» рівнів епідеміологічної небезпеки визначатимуться Державною комісією з питань ТЕБ та НС за пропозицією регіональних комісій. Нові обмеження для «червоних» зон будуть встановлені у понеділок, 21 вересня.

Згідно з новим рішенням комісії, до «червоного» рівня потрапили місто Бережани, Заліщицький та Тернопільський райони Тернопільської області.

Окрім того, 11 адміністративних одиниць, на територіях яких було встановлено «червоний» рівень на минулому засіданні Державної комісії з ТЕБ та НС, залишились на цьому ж рівні.

Серед них:

  • у Закарпатській області - місто Чоп;
  • у Львівській області - Перемишлянський та Пустомитівський райони;
  • у Тернопільській області  - Збаразький район;
  • у Хмельницькій області - місто Славута та Волочиський район;
  • у Черкаській області- місто Канів;
  • у Чернівецькій області  - Герцаївський та Кельменецький райони;
  • у Чернігівській області - місто Ніжин та Носівський район.

За інформацією МОЗ, окремі міста та райони вийшли з «червоного» рівня. Зокрема Івано-Франківськ, Коломия та Калуш, а також Косівський і Тисменицький райони Івано-Франківської області, міста Біляївка, Ізмаїл та Болградський район Одеської області, місто Дубно Рівненської області, міста Тернопіль, Чортків та Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський, Чортківський райони Тернопільської області.

Місто Київ залишилось у переліку регіонів з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки. Загалом до «помаранчевого» рівня віднесено 85 адміністративних одиниць, що на одну менше, ніж тиждень тому.

До «жовтого» рівня епідемічної небезпеки віднесені 236 адміністративних одиниць, що на 63 більше, ніж станом на 10 вересня.

Освіта.ua
19.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів