У Держслужбі якості освіти обіцяють захищати безпеку учнів

Створення безпечного середовища є одним з першочергових завдань школи

У Держслужбі якості освіти обіцяють захищати безпеку учнів

Державна служба якості освіти та її територіальні органи стоятимуть на захисті права учнів на безпечне освітнє середовище.

Про це йдеться у повідомленні Державної служби.

Зокрема, у Державній службі якості освіти наголошують, що створення безпечного освітнього середовища є одним з першочергових завдань закладу освіти.

«Право на безпечні та нешкідливі умови навчання в умовах пандемії — аксіома. Тож батьки, громадськість, педагогічні працівники, керівництво закладів освіти спільно мають усебічно захищати права учнів на безпечне освітнє середовище перед засновниками шкіл. Державна служба якості освіти та її територіальні органи стоять на захисті цього незаперечного права, приймає звернення громадян та реагує на порушення прав дитини щодо безпеки в школі», - йдеться у повідомленні.

Також у Державній службі якості освіти наголосили, що у 2020/21 навчальному році служба планує оцінити вплив протиепідемічних заходів на організацію та якість освітнього процесу та на роботу вчителів і директорів шкіл.

Окрім того, діяльність Держслужби цього навчального року буде спрямована на з’ясування того, чи продовжують школи застосовувати нові підходи, зокрема щодо ефективного використання інформаційних технологій, змін в оцінюванні учнів.

«Дії Служби також будуть зосереджені на моніторингових опитуваннях про те, як школи компенсують падіння рівня навчальних досягнень учнів під час перебування на самоізоляції, як засновник та адміністрація школи підтримують почуття безпеки в закладі освіти тощо», - повідомили у Державній службі якості освіти.

Освіта.ua
09.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама Вчитель
Цікава фраза" як школи компенсують падіння рівня навчальних досягнень учнів..."