Заклади освіти отримають результати ДПА до 29 липня

Заклади освіти отримають електронні відомості з результатами ДПА випускників у три етапи

Заклади освіти отримають результати ДПА до 29 липня

Заклади освіти, учні яких братимуть участь у проведенні державної підсумкової атестації, отримають остаточні результати своїх випускників наприкінці липня.

Відповідний графік затверджений оновленим календарним планом проведення ЗНО в 2020 році.

Заклади освіти отримають електронні відомості з результатами ДПА у три етапи:

  • з математики та фізики - 17 липня;
  • з української мови і літератури, історії України, іноземних мов та біології — 25 липня;
  • з географії та хімії — 29 липня.

Одночасно в електронних кабінетах учасників ЗНО будуть розміщенні результати тестування за рейтинговою шкалою 100—200 балів.

Як відомо, Міністерством освіти оголошений графік проведення зовнішнього оцінювання в 2020 році, яким визначено дати проведення основних етапів тестування.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Доброго дня! А коли призначати стипендію студентам 2 курсу за результатами 4 семестру і переводити їх на наступний курс? Навчальний рік повинен бутизакінчений до 1 липня! Але нічого з цього невідомо?
Олена
Доброго дня! Ніхто не думає про дітей! Без останнього дзвоника, без вальсу і випускного!!! Зате ЗНО в масках!! Хоча б відмінили ДПА!!! Кому воно вже потрібне в такий страшний час.
vlasti.net/news/310970
ДПА в форме ЗНО чиновник МОН пропихнули с одной целью: перенаправить денежные потоки от взяток из школ и ВУЗов (при поступлении) на себя. Теперь только чиновники МОН имеют возможность доступа к бланкам ответов ЗНО при окончательном подведении итогов. Только они решают кому какие оценки и баллы поставить. Это кормушка с миллиардными доходами. Причитайте и посмотрите: vlasti.net/news/310970 "Дело в фальсификации результатов ВНО затягивают Семья Ликарчук потратила на суды как минимум $ 150 Семья экс-директора Украинского центра оценивания качества образования Игоря Ликарчук, подозреваемого в фальсификации результатов ВНО в 2014 2015 годах, потратила по меньшей мере $ 150 на затягивание рассмотрения уголовного дела в судах. Об этом говорится в расследовании «Стоп коррупции».
Макар
І як провести 29 липня педраду про випуск учнів 11 класу??? От кому і для чого потрібне ДПА? Чому не виставити оцінки річні, провести педраду, поки вчителі на роботі, видати атестати, завершити навчальний рік? Хто планує вступати до вишів, хай здає ЗНО і отримає сертифікат.
Наталія
Доброго дня. А є вже точна дата видачи документу про освіту випускникам? Результати ЗНО до 29.07, а коли випускники отримають документ про освіту?
Олександр
А ось цікаво, коли виставляти в журналах річні оцінки одинадцятикласникам? Вчителі недпашних предметів можуть іти у відпустку чи чекати 29 липня?
Юрій
Для Олександр: Річні оцінки виставляються згідно семестрових оцінок. Оцінки ДПА при виставленні річних оцінок не враховуються.
Коментувати
ДПА
Це що, треба півшколи вчителів офіційно з відпусти відкликати, заплатити їм як за робочий день, а потім знову у відпустку відправити?. Бо як по іншому можна цих дітей випустити зі школи? Вчителі у відпустці, ніяке рішення не дійсне. Дебіли, невже комусь треба та ДПА грьобана, нікому не потрібна