У вересні школи проведуть оцінювання знань школярів

МОН рекомендувало школам діагностувати рівень знань учнів, які вони отримають навесні

У вересні школи проведуть оцінювання знань школярів

Міністерство освіти і науки рекомендувало школам діагностувати рівень знань учнів, які вони отримають навесні 2020 року під час дистанційного навчання.

Відповідна рекомендація міститься у листі МОН щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року.

Діагностика стосуватиметься всіх школярів, які зараз навчаються дистанційно.

«Організувати на початку 2020-2021 навчального року в 2-11-х класах проведення вхідного оцінювання учнів з метою діагностування рівня навчальних досягнень учнів за попередній рік та планування подальшої роботи із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно», - йдеться у рекомендаціях Міносвіти.

Також школам рекомендовано передбачити під час календарно-тематичного планування на 2020-2021 навчальний рік суттєве збільшення навчального часу на узагальнення та закріплення навчального матеріалу за попередній рік.

Освіта.ua
16.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина Греськів
Я вважаю що ніякого переоцінювання не потрібно. Ніхто із дітей 100% не буде літом на канікулах щось повторювати. Дайте спокій дітям. Є зараз карантин. Є онлайн уроки, завдання. Все Я думаю цього достатньо.
Svitlana
Ідіотія ,просто зараховано або ні,і по попередньому рівню.І по віку і по предметам потрібно розділити,праця,фізкультура,особливі потреби не потрібно заввлювати
Весна
Через 3 місяці (літні канікули), після дистанційного навчання провести оцінювання...дуже розумно... Чому ж тоді не проводилось оцінювання кожного вересня, щоб оцінити, що навчили дітей в минулому класі?
Наталія
Навіщо обов’язкове оцінювання.Раджу в початковій ланці зовсім відмінити оцінки.Оцінити об’єктивно неможливо,коли навчання проводиться дистанційно.При виконанні контрольних робіт у більшості присутні батьки,які допомагають її зробити, і це нормально.
Людмила
А чому б у вересні не надолужити програму за березень-квітень (по окремому плануванню) та разом придивитись ,що діти винесли з дистанційного навчання. З жовтня розпочати вивчення тем нового класу паралельно з повторенням (травень-вересень). А в листопаді можна і оцінити. В наступні місяці до нового року потихенько вийти на рівень без стресів для учнів і батьків. Якщо так,то прийдеться попрацювати всім. А ,якщо тяп-ляп-обговорювати нічого.Всім терпіння і міцного здоров"я.
Олена
Для Людмила: Все це так, але на осінь вже прогнозують нову хвилю буйства вірусів, і , можливі нові карантини, як і кожного року! Тоді діти взагалі загубляться в існуючих навчальних програмах. Потрібно обовязково завершити цей рік і вичитати все згідно календарних планів, якщо навіть у червні трохи попрацювати офлайн. Написати НАЖИВО контрольні роботи з метою діагностики засвоєння дистанційного матеріалу, щось додати, щось виправити. Але в наступний навчальний рік зайти "без хвостів".
Коментувати
Бєня Кац
Та йобтвою мать, виставимо оцінки такі, як треба дітям, немає питань, а потім почнеться революція.... і перевибори
Ноті
Якщо вчителі вміють лише оцінювати. То ,Ви, батьки маєте можливість зараз навчати.
родители
Что учителя умеют - так это оценивать! Остальное - НОЛЬ! Полгода учебы не было, а они уже думают как оценивать будут! А объяснить детям не надо?
Набридло
Для родители: ви перукарі, двірники, продавці, учені-фізики, космонавти тощо: хто із учителів радить вам як стригти, замітати вулицю, ловити яблуко, котре падає на голову, дослідити, чи є життя на Марсі? Вперед, за орденами! Хіба ми, вчителі, ліземо з немитими руками на сайт "Передовий двірник" чи "Блестнем яйцом на мировой арене"? Заспокійтесь! Земля крутиться без Вас!!!
вчителі
Для Набридло: РЕСПЕКТ!!!РЕСПЕКТ!!!РЕСПЕКТ!!!!
Павлович
Для родители: 20 навчальних днів-це "полгода" ? Календар собі купіть,"радетели".
Коментувати
Микола
На мою думку, необхідно провести оцінювання навчальних досягнень учнів на основі оцінок першого семестру та тематичних і поточних на момент виходу на карантин, але з обов’язковим урахуванням результатів дистанційного навчання.Так ми завершимо цей навчальний рік, а вже у 2020/2021н.р., проводимо діагностику, коригуємо навчальні плани і працюємо!
Петро
Для Микола: А чому б оцінювання не зробити згідно календарних планів. Адже є тексти контрольних робіт по вивчених темах. Дати кожному окремий варіант-нехай виконують і за допомогою телефонів фотографують виконані свої завдання і надсилають їх вчителям . нехай хоч в такий спосіб використають мобільні телефони. І нехай батьки проконтролюють. А не тільки "обкакувати " вчителів, які працюють за копійки
Вчитель пенсіонер
Я згодна з Миколою. В мене син працює з трьома своїми дітьми. Є в нього один синок, якому ні в школі, ні вдома ну ніяк працювати не хочеться. У батька не має терпіння його вчити. Але вчителі з усіх предметів посилають завдання і їх потрібно виконати. Виконує батько.(Має знання) А оцінки отримує син. Можна ці оцінки ставити в журнал?
Коментувати