Мандзій: школам варто готуватись до завершення року

Міністерство освіти готує школи до різних варіантів розвитку подій, пов'язаних з карантином

Мандзій: школам варто готуватись до завершення року

Незалежно від термінів карантину школам вже сьогодні необхідно готуватись до завершення навчального року.

Про це сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, коментуючи рекомендації МОН щодо проведення підсумкового оцінювання школярів та завершення 2019/20 навчального року.

За словами Мандзій, в умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено.

«Незалежно від термінів карантину школам вже сьогодні варто готуватись до завершення навчального року. Тому ми надали розширені роз’яснення і рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання в умовах карантину і дистанційного навчання. Рішення уряду щодо продовження карантину станом на 16 квітня немає, однак МОН готує школи до різних варіантів розвитку подій, щоб завершити навчальний рік максимально ефективно», – зазначила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Як відомо, роз’яснення МОН містять поради школам з організації оцінювання учнів в умовах дистанційного навчання.

Освіта.ua
16.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Овітянка
А коли учні повертатимуть підручники до шкільних бібліотек? Зазвичай це роблять наприкінці навчального року.
родители
Давайте уже к 1 мая закончим эту клоунаду с рассылкой домашних заданий. Будем сами учить как всегда учили, не привыкать.
В доступе отказано
Для родители: согласен это дистанцеоное хрень полная
хочу в школу
Для родители: Ви завжди робили дітям домашню роботу - тут я згодна. але щодо навчаєте - буде більш точно сказати, що вчите так, як навчали Вас, або як самі зрозуміли те, що задано дитині. А матеріал, до речі, дещо змінився, і діти, навіть Ваші, не так його сприймають, як Ви - ось що цікаво. І ще одне: Ви самі зацікавлені у знаннях дитини, чи Вам важливо бали в табелі? У мене за час карантину ті, хто не вчився різко піднялись у знаннях (тести, де немає потреби реєструватись, здають на 12 - я їх дала для тренування - надсилають скріншоти, а от контролюючі з тими ж питаннями, але на час - на 6, 5, 4, 3 2,1 "пуск") Деякі ж учні взагалі не виходять на зв’язок, батьки теж не дають про себе знати, - певно тато і мама своїх дітей вважають, що самі усье правильно пояснять, або мають свого приватного домашнього вчителя?
хочу в школу
Для родители: Мені особисто батьки скаржаться, що важко дитині під час карантину - те, що вчитель пояснював за 10-20 хвилин, ті діти, що самі вчаться, сидять годинами, деякі навіть плачуть, бо бояться спитати, бо думають, що дурніші інших. Це стрес для усіх нас - дітей, вчителів, батьків. Школи придумали далеко до нас і на це були вагомі причини. От наповненість класів - оце вже трошки інше, тому що при кількості дітей в одному класі більше 25 - це проблема не тільки для вчителя, а і для учнів у першу чергу (багато відволікаючих факторів у однокласниках). За кордоном, наприклад, в дошколят клас із 20 дітьми вважається вже переповненим. В інших країнах, де, як мені заявляв дехто (маю на увазі Східні країни) вчитель прирівнюється до верховного правителя або бога - без його дозволу учень не встане і слова не скаже (це вже питання культури, і не культури виховання, а саме Східної культури, де старший - головний і завжди правий). Для наших діток це не є ні постулатом, ні правилом.
Коментувати
Мила
Зачем нам умные дети , будующе общество.може хватит продолжать етот цырк с обучением онлайн , его попросто нет когда уже государство это поймёт
Я твой аттестат оценки шатал
Для Мила: У тебя в двух предложениях ошибок штук 10. Ты тоже обучалась онлайн?
Коментувати
Юрий
Предлагаю, след. Учебный год начать 1 января и закончить 2 января, раз школы могут сами визначати детали