ДПА для учнів 4-х і 9-х класів скасовано

Проведення державної підсумкової атестації для учнів 4-х та 9-х класів у 2020 році буде скасовано

ДПА для учнів 4-х і 9-х класів скасовано

У 2020 році державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів проводитись не буде. Про це, під час проведення онлайн конференції у Facebook, повідомила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

«Державна підсумкова атестація учнів 4-х та 9-х класів буде скасована. Відповідний наказ готується у Міністерстві освіти і науки», - повідомила в.о. міністра освіти.

Також за її словами, якщо навчальний рік в Україні буде продовжений і учні відновлять навчання у школах у травні або у червні, освітній процес  буде триватиме до 1 липня.

Навчальний рік для випускників 11 класів триватиме до моменту видачі їм документів про освіту.

Освіта.ua
26.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Доброго дня, скажіть будь ласка, після 9 класу мені доведеться здавати вступні екзамени у вищі навчальні заклади?
Оля
Доброго дня, скажіть будь ласка,після 9 класу можна буде кудись поступити?і коли потрібно подавати вакансію на здачу Зно?
Марія
Який взагалі сенс в ДПА, якщо дітям вмеодно потрібно здавати вступні в коледжі, училища ітд??? А тим хто йде в 11клас це взагалі без сенсу
Світлана Шкиль
Я не розумію логіки МОН відносно шкіл. Якщо йдуть заняття онлайн на карантині, і йдуть успішно, спричиняючи, до речі, купу неприємностей для батьків, які перетворилися на загони обслуговування для школярів, то навіщо потім ще навчатися літом у жару в 40 градусів? МОН хоче всіх запахать і бути задовленим тим що дітей із шкіл швидкі будуть вивозити???? Вони не знають що таке жара у школах без кондіціонерів? Може самі підуть один урок проведуть при 40 градусах і подумають, що треба бути вдячним всім, хто займається онлайн і не веде шкільну освіту до літніх надзвичайних пригод із сумними наслідками???
Анонім
Ну добре в 2020 дпа відмінили для 9-класників але вони ж будуть його здавати..?)Бо тоді це не чесно!
Никита
Для Анонім: не будуть звiсно,цей екзамен ранiше не сдавався при переходi у вучилище
Коментувати
Карина
А скажіть будь ласка ДПА відмінили А чи можна 9 класу вступають в коледж без ДПА, Чи видадуть їм атестати Об’ясніть будь ласка.
Анон
Для Карина: Рахують середній бал, і в колледжі вступні екзамени.
Коментувати
Юра
А якщо я хочу поступити у будь яке пту то потрібно здати Екзамени ДПА відмінять так
Павло
ЗНО теж у цьому році доведеться відмінити і не наражати на небезпеку людей. МОН має розробити нові Умови вступу 2020 для проведення вступної кампанії у безконтактному електронному виді. Треба встановити конкурс атестатів їх середніх балів. Для творчий спеціальностей можна провести творчі випробування у скороченому варіанті (тільки одне випробування) у безпечних умовах проведення. Якщо є сумніви щодо вступу без ЗНО на спеціальності право, стоматологія, міжнародні відносини та інші де є великі конкурси, то нехай вступ на них проводять через одне головне ЗНО (це зменшить контакти між людьми). У магістратуру вступ можна провести за конкурсом середнього бала диплома бакалавра. Подача усіх документів і зарахування тільки в електронному виді, щоб не заражати людей.
AHAHAHAH
Для Павло: https://petition.president.gov.ua/petition/89992
Коментувати
Марія
Нічого так не дивує, як коментарі вузьколобих мамусь, які далі постсовкового виховання нічого не бачили. Краще б наблизили свої знання та розширили розум почитавши, якійсь статті, послухали якигось цікавих жіночок з-закордону, а не таких ж як ви, зі своїми травмуючими методами виховання. Не знаєш-читай, а не говори собі те, що сама надумала і думаєш, що кращого за твою думку та розвиток нічого немає)) Сама мама шестикласника, але ну блін невже так важко чимось поцікавитися??!?
Вікторія
Для Марія: Я чогось не розумію я що одна дитина які цікаво чи не просто так я цілий рік готувалась до дпа?
Коментувати
Анна
Доброго дня. А дітям 9 класу можна буде вступати в коледж? Якщо без ДПА. А дітям в дадуть атестат??
Оля Чернышова
Для Анна: так, звісно
Коментувати
К  Людмила
Пані міністр, Ви з лісу вийшли? Яке навчання літом? Діти сидять закриті в квартирах, всі завдання шкільні виконують на спеціальній шкільній платформі,. То їх ще влітку закрити в приміщеннях при 25 градусах жари? Ви яким органом то придумали? То ми так будуємо здорову націю, де половина буде з поганим зором через ваші онлайн уроки і сколіоз. Я вже не кажу, яку муку проходять дітки асматики,. Куди їм школа влітку, дітей вивозять оздоровлювати після навчального року. Не знищуйте наших дітей
Элиза
Для К Людмила: Людмило, я вважаю, що якщо діти й будуть навчатися влітку, то це навчання буде дістанційним, адже в Англії кажуть, щоб вирушити проблему з коронавірусом, країні потрібен буде мінімум один рік, але ж який гарний рівень розвитку цієї країни! Тому, на мою думку, діти ніяк не зможуть піти до школи в Україні, бо за такий маленький проміжок часу проблема з коронавірусом не буде вирішена, а тим більше з карантином. Дякую.
Лариса
Діти на дистанційному навчанні виконують всі завдання дома так само як у школі чому б не звільнити дітей від дистанційного навчання влітку коли зазвичай у дітей канікули?
Олександра
Є варіант і зараз перевести на повне дистанційне. У моєї подруги донька з діабетом, тому школу уже другий рік не відвідує. Але це не заважає їй отримувати освіту. Займається вдома. Обирає якийсь предмет і готує його один, потім - інший. Виконує вправи, контрольні. Потім надсилає учителю.
Коментувати
Арсен
Слова без бумажки сказать не может.Даже число сегоднешнего дня не помнит- путается.Говорит по складам.Машет руками- признак безумия.Кого выбирают в министры.Разве у нас нет нормальных людей.
Лебідь
Ох і рішуча пані Мандзій, так вже освіту перевернула , до цього у Львові жару давала. Ох і біда для нас іде одна за другою. Аню міняємо на Любу, шило на мило!!
Учитель
Молодець Любомира! Знімаю капелюх! Єдине правильне рішення у такій ситуації! Невже відходимо від бюрократії і вчимося приймати оперативні рішення? Наступний крок - відмінити обов’язкове ЗНО і ввести норму: без ЗНО до вищих навчальних закладів вступати не можна. Відпаде потреба в друці завдань для великої частини випускників - економія грошей, присутності приблизно 20% випускників на ЗНО, залученню частини працівників для перевірки робіт - менше скупчення людей. Та і не потрібне ЗНО частині учнів, їх туди учителі заганяють правдами і неправдами. Це ж усі розуміють...
Ольга
Для Учитель: Дуже слушна пропозиція.
Коментувати
Дмитро
А якщо я збираюся поступати в ліцей після 9 класу , в ліцеї вступні екзамени будуть проводитись ?
Л
Для Дмитро: то питання до ліцею
Оруел
Для Дмитро: Звичайно, що будуть!
Коментувати
Володимир
Червень місяць-золота пора і клопіт для класного керівника та адміністрації: оздоровлення діток. Чи не так? Вкотре вже пересвідчуєшся, що деякі чиновники не працювали в школі і дня, а то б знали, який травень. Про червень мова навіть не йде.
Элиза
Для Володимир: я вважаю, що якщо діти й будуть навчатися влітку, то це навчання буде дістанційним, адже за такий маленький проміжок часу проблема з коронавірусом не вирішиться, а тим більше з карантином. Дякую.
Ольга
Навіщо навчання влітку, якщо діти навчаються тпер і виконують програму
Тамара
Для Ольга: Погоджуюсь. Навіщо?
Коментувати
Вікторія
А чому МОН нічого не пише про студентів коледжів 1-2 рівня акредитації вищих навчальних закладів, які після другого курсу здають ДПА у формі ЗНО ? Чому досі його не відмінили ? Студентам коледжів, технікумів вистачає навантаження професійними предметами, вони вже обрали собі професію та хочуть розвиватись в конкретному напрямку, навіщо їм здавати ЗНО ? Більшість студентів не планує продовжувати навчання у ВНЗ 3-4 рівня акредитації, тому що в коледжі вчитися ще два роки.
Нел
Якщо навчання до 1 липня, то навіщо ці іграшки з дистанційним навчанням. Дайте учням канікули, а вчителям частину відпустки. А з іншого боку, подумайте про дітей у селі, вони влітку працюють, починаючи з червня місяця. Що це буде для них за навчання.
Південь України
Не була Любомира на Миколаївщині у травні))) Я хотіла би побачити,як вона висидить шість-вісім уроків у класі,де опівдні температура 30+,за червень взагалі мовчу. Без карантину травень у школі це була така каторга,а червень це взагалі треш. Сподіваюсь,розумні батьки покладуть на таке навчання. Бо дитина не навчатиметься,а варитиметься у класі.
Олена
Правильно, ми зараз цілими днями мучимо дітей над дистанційними завданнями, а потім ще й влітку позбавлених повітря будемо домучувати. Чи так простіше, зараз пустити у відпустки вчителів, хто ж хоче оплачувати таку, як зараз роботу людям. В інших державах людей фінансово підтримують, а в нас повептають 95- 2000 роки.