На Миколаївщині відкрили справу за булінг вчителя

Учень однієї з очаківських шкіл вчинив психологічне насильство по відношенню до вчителя

На Миколаївщині відкрили справу за булінг вчителя

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області розпочав розгляд справи про притягнення до адміністративної відповідальності неповнолітнього учня Очаківської ЗОШ № 4 за частиною першою статті 173-4 КУпАП (булінг (цькування). Про це повідомляє прес-служба Профспілки працівників освіти і науки з посиланням на портал Судової влади в Україні.

Зокрема повідомляється, що 25 лютого 2020 року суд розпочав розгляд справи про притягнення до адміністративної відповідальності неповнолітнього учня Очаківської ЗОШ № 4 за частиною першою статті 173-4 КУпАП (булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій.

Відповідно до матеріалів справи 22 січня 2020 року неповнолітній в навчальному класі під час навчального процесу виражався нецензурною лайкою на адресу вчителя, чим вчинив психологічне насильство по відношенню до неї.

25 лютого 2020 року справу було відкладено для виклику свідків. Наступне засідання відбудеться о 10:30 11 березня 2020 року.

Варто зазначити, що Очаківським міськрайонним судом Миколаївської області 4 червня 2019 року вже було прийнято постанову за фактом вчинення цькування (булінгу) відносно учня Очаківської ЗОШ № 1, що полягало у психологічному насильстві по відношенню до останнього, яке носило систематичний характер.

За рішенням суду винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.173-4 КУпАП, визнано мати неповнолітнього учня 8 класу, який вчиняв цькування (булінг), та накладено на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 850 грн.

Освіта.ua
02.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь  Шминдрук
У нас завжди пробують боротися не з причинами, а з наслідками. Оцінки за поведінку відмінили, негативних оцінок за знання не існує (навіть 1 бал є позитивним досягненням), вседозволеність для підростаючого покоління вважається гуманним підходом в освітньому процесі. На будь яке зауваження педагога, неуки і дебошири весь час говорять: «Ви не маєте права». При цьому своїх елементарних обов’язків не знають і знати не хочуть. А всім відомо, що вседозволеність розбещує, а безкарність розбещує подвійно. Тому і маємо деградоване покоління.
Здравый смысл
Я один не понимаю зачем учить этого ученика? Отчислить и не мотать нервы учителям, а также и ученикам. Мне бы не хотелось чтобы мой ребенок учился с идиотом, который не понимает куда попал и для чего всё это необходимо. И в целом не понятна позиция не упомянутого директора школы — чего он ждёт? Кому нужны эти обоюдные мучения учителей и учеников?
Школа
Для Здравый смысл: К сожалению директор школы не имеет право отчислять ребенка из школы . Только родители могут добровольно забрать документы. Поэтому школа, класс мучается .
Коментувати
Дедушка
Почему такой маленький штраф? Дали бы 10000, тогда родители бы зашевелили поясами, а так... Эти малые ублюдки вообще охренели! Лупить их нужно, как в старые добрые времена! Розги нужно в каждом классе поставить и лупашить их
Колосок
Правильно стаття для учня і штраф для батьків. А краще індивідуальне заняття для дрочуна вдома так сказати і стіни помагають. А то школі чи ліцею його треба обігріти, нагодувати а це все державні гроші на утримання учня. Раніше дітей вшколі ніхто не годував прали їжу здому запечені впечі солодкі буряки. А харчувалися лише обрані учні та відмінники. Це зараз капіталізм розцвітає батьки дадуть дітям грошей а вони ходогоми та чіпсами запихаються і планшет в руки вріс. Звідси і ожиріння та серцево - судинні захворювання. Фізичне виховання вже нете, що було раніше. Нормативи по фізичні культурі змінюється як погода на дворі. Треба щоб вчителям на момент викладання нового матеріалу видавали АК 47 та навчили прийомів самооборони. В теперішній час сучасний вчитель повинен буть Макаренком а не Сухомлинський.
@
Для Колосок: дрочун - это совсем другое)
Коментувати