Мінцифри відкрило курс цифрових навичок для вчителя

Онлайн курс навчить застосовувати онлайн-інструменти для зацікавлення учнів навчанням

Мінцифри відкрило курс цифрових навичок для вчителя

Міністерство цифрової трансформації України оголосило про запуск освітньої онлайн платформи з навчання цифрових навичок українців.

Зараз на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності доступні три освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, серіал для батьків «Онлайн-безпека дітей» та серіал із цифрової грамотності для вчителів. Кожен серіал складатиметься з кількох сезонів.

Серіал із цифрової грамотності для вчителів навчить освітян застосовувати онлайн-інструменти для того, щоб навчальний процес і робота з учнями стали більш захопливими та ефективними.

Зокрема, під час навчання вчителі отримають цифрові навички з ведення Google календаря, використання соціальних мереж, використання Google документів у роботі.

Окрім цього курс надасть можливість вчителю ознайомитись з особливостями пошуку фото онлайн, пошуку відео на Youtube.

Також учителі зможуть дізнатись, як створити Google форму, як адмініструвати завдання онлайн, як застосовувати інтерактивний формат, як зацікавити учнів та утримувати їх інтерес до навчання.

Після завершення навчання кожен, хто успішно здасть фінальне тестування, отримає електронний сертифікат.

Серіал цифрової грамотності для вчителя

Освіта.ua
21.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
2345
ЗАРЕЄСТРОВАНО ПЕТИЦІЮ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ міністра освіти https://projektor.com.ua/2020/01/23/zareiestrovano-petytsiiu-shchodo-zvilnennia-ministerky-osvity-novosad/
Александр Замятин
Освітня онлайн платформи з навчання цифрових навичок НЕ АДАПТУЄТЬСЯ для перегляду на екрані смартфона! Яке у мене може бути ставлення до розробників цієї платформи, а також і до матеріалу, викладеному на ній?!
Вчитель
Для Александр Замятин: Платформа перебуває у тестовому режимі. Будь ласка, зверніться на гарячу лінію чи на відповідну емейл адресу на сайті. Дякуємо!
Татко
Для Александр Замятин: Рот закрив, не ний
Коментувати
Вчитель
Слова не мої, взяті з обговорення іншої статті. Шановні колеги та батьки. Це обговорення проблем школи, освіти в цілому і ставлення держави до вчителів, зокрема. Не піддавайтеся на ниці провокації "татків", у яких немає належних аргументів та елементарної вихованості, тому вони переходять до образ та приниження. Це стиль спілкування певної когорти сучасної молоді, а ми ВЧИТЕЛІ І БАТЬКИ. Будьмо гідними. Ps.Наше спілкування - це лише спосіб зняти груз важкої психологічної нагрузки від усвідомлення стану освіти в Україні. Ніхто з можновладців наших коментарів не читає.
Татко
Для Вчитель: Поплач, поплач, суч
Коментувати
Tetiana Shilo
Маю сказати, що досить пізнавальний курс, почала з третього сезону, бо саме до нього мене відправило тестування, і в першій же серії знайшла для себе цікавинки про пошук в Гугл яких раніше не знала. не можна сказати, що то щось аж вкрай життєво необхідне, але за певних умов може бути достатньо помічним)) уже цікаво, що буде в наступних серіях.
Критик
Для Tetiana Shilo: Я тобі сказав курко, не пиши сюди більше, бо відправлю нюхати матню пожилого вчителя, не доходить суч
Коментувати