Онлайн-курс з комунікацій для соціальних змін

Перший в Україні онлайн-курс з комунікацій для соціальних змін для молоді запрошує до участі

Онлайн-курс з комунікацій для соціальних змін

Простий і доступний інструмент соціальних змін сьогодні – це комунікації.

Якщо ви мрієте впливати на громадське життя та цікавитесь соціально важливими темами, прагнете створювати власні соціальні проекти, працюєте або мрієте працювати в громадському секторі, цей курс має вас зацікавити.

Пройшовши онлайн курс «Комунікації для соціальних змін: версія покоління Z», ви дізнаєтесь:

  • Чому саме ви можете змінити світ та як зробити це завдяки комунікаціям;
  • Які прості та ефективні інструменти варто використовувати для просування своїх проектів;
  • Як створити контент, який поширюватимуть, та як до свого проекту з легкістю залучити журналістів або навіть знаменитостей.

Сторітелінг, блогінг, інструменти роботи із партнерами, розвиток персонального бренду та багато іншого корисного зі світу професійних комунікацій – також в онлайн-курсі від ЮНІСЕФ Україна, Practicum та Українського католицького університету.

Але і це ще не все - після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат, який стане влучним початком вашої кар'єри.

Онлайн-курс складається з коротких відео, інтерактивного посібника з покроковими інструкціями та шаблонами, які допоможуть розробити власний комунікаційний план.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Онлайн курс розроблено ЮНІСЕФ Україна, Practicum та Українським католицьким університетом у рамках програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків та молоді у східній Україні», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Укладачки: Віра Іванова та Ірина Тітаренко.

Освіта.ua
26.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів