Принцип «гроші ходять за школярем» впроваджуватись не буде

Заява Гончарука про впровадження принципу «гроші ходять за школярем» стала наслідком непорозуміння

Принцип «гроші ходять за школярем» впроваджуватись не буде

Принцип «гроші ходять за школярем», про який наприкінці листопада заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, поки впроваджуватись не буде. Про це, в коментарі LB.ua, повідомила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

За її словами, заява про впровадження принципу «гроші ходять за школярем» стала наслідком непорозуміння.

«У нас з прем'єр-міністром сталося певне непорозуміння у термінах. Механізм «гроші ходять за дитиною» наразі ніхто не вводитиме. Однак з наступного року ми даватимемо кошти на місця фінансування заробітної плати вчителів щодо реальної кількості учнів станом на жовтень 2019 року», - сказала міністр.

Також вона пояснила, що останні кілька років заробітна плата розраховувалася відповідно до кількості учнів дворічної давності, а контингент за останні роки значно зріс і, виходить, що областям не завжди вистачало коштів, щоб виплачувати і оклад, і надбавки, у тому числі за престижність.

У держбюджеті на 2020 рік Кабінет Міністрів вже заклав 2,2 млрд грн, щоб урахувати реальний контингент учнів.

Освіта.ua
04.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бережи_совість
Граються в баби-куці: права рука не знає, що робить ліва, голова взагалі на плечах повішена тільки механічно. Говнюки-недолітки, замість допомоги вчителю, ви з ними воюєте, або бавитесь: ось покажу цукерочку, а тут же і сховаю. Граєтеся я з вогнем на своїх посадах!
Сергей Лимонов
Для Бережи_совість: команда ЗЕдебилов- в полной красе!
Щастячко
Раділи, що свідома молодь прийшла.
Коментувати
Themis
Пані Міністер Освіти хай з робочим візитом поїде в сільську школу, щоб зрозуміти і побачити реальний стан освіти в Україні. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої освіти (КУ)... Дискримінація (лат. discriminatio «розрізнення») — будь-яка відмінність, виключення, обмеження або перевага, що заперечує або зменшує рівне здійснення прав. Поняття охоплює виключення або обмеження можливостей для членів певної групи відносно можливостей інших груп. Базовова школа і філія є геноцидом української школи, освіти на селі... Що ви курите))) відірвані від реального стану речей в освіті. В школі потрібно років 5-10 попрацювати, а тоді на посаду Міністра Освіти. Хоча пані, молода Міністер Освіти симпотна мала))) успіху в роботі!
Homo sapiens
Якими треба бути бевзями щоб у 2018 р надати право працевлаштування директорам шкіл. Почалось суцільне кумівство і корупція. Велике "спасибі" пані Гриневич. Управління і відділи освіти скинули зайвий "менінгіт" з голови. А пані Гриневич хай своїми ніжками обійде 20-30 шкіл у пошуках роботи. Совість втратили зовсім. Для чого ви всі в міністерствах і департаментах освіти вишиванки надіваєте.
Сова
При чому тут кількість учнів у класі? Програма розрахована як на 5, так і на 35 учнів по класах. Тому вчитель подає однаковй обсяг інформації по темі як для 5,так і для 35 учнів. Хіба при меншій кількостіі учнів у класі вчитель подає меншу кількість матеріалу, чи менше готується до уроку? Кому більше вчитель приділить уваги: 5, чи 35 учням? Ваші принципи. панове. принижують працю вчителя у сільській школі. Не на тому економите!!!
123
Для Сова: при меншій кількості учнів в класі, меншу кількість учнів треба опитати, перевірити роботи, врешті навіть менше варіантів готувати контрольних (бо 5 учнів нвидно як на долоні і точно ніхто не спише). Більше того, забнзпечити порядок в класі з 5 учнів не те саме що в класі з 35 учнів. Все це потребує значно менше часу та зусиль.
Сусід Сусід
скільки варіантів ви готуєте а за методикою скільки часу витрачаєте на перевірку знань переглянте класику радянського кіно" москва слезам не верит" там головна героїня дає відповідь про керування кількістю підлеглих ( якщо зумів керувати 3 зумієш керувати і багатотисячним заводом)
Іван
Для 123. Можна подумати, що у класі, де 35 учнів, учитель встигає якісно опитати більше як 5 учнів. А дисципліна на уроці залежить від учителя, від взаємоповаги учнів і вчителя. Може клас із 5 учнів "задовбати" вчителя, а інший вчитель з 35 учнями може провести нормальний урок.
Коментувати
Владимир Белый
Буде, але не зараз. Тут маємо один з прикладів того, що сучасна медіасфера - це світ постправди.
Цемент
Тільки повний балбєс може говорити про цей дебільний принцип. Дітей рентабельних не зробиш....Діти, людське життя, дитсадки, школи - все нерентабельне і неприбуткове!! Тільки недорозвинуті, звихнуті на Зе - технологіях , безідейні дурнуваті урядовці, соросоіди здатні на таку антилюдську формулу.
pospishaiko
віддайте мені мою частину бюджетних грошей на освіту (чи хоча б поверніть податки) і ідіть в дупу зі своєю "системою освіти", все одно вся освіта здобувається за власні кошти.
борис
Міністр також не розуміє, що від цього нововведення виграють лише великі міські школи. В сільських школах кількість дітей щороку зменшується, а тому і субвенція також буде меньшою.
Вільха
А прем’єр таки тугодум. Наповнюваність класів від 5 до 35 учнів. Невже й плата за урок має різнитися в 7 разів?
Олекса Позняк
Для Вільха: не у сім разів, але у 2 рази повинна бо вчити 5 чи мені 35 є різниця
Olga
Та ти вже десять років розповідаєш, який ти крутий вчитель. Тільки обличчя своє ховаєш, отже, брешеш.
Олександр
у сільській школі вчитель математики готує 7 уроків (5,6,7,8,9,10,11 класи), а у місській де є паралелі 2-3.
Коментувати