КМУ виділив 400 млн на обладнання шкільних їдалень

Міністр наголосила, що впродовж навчання збільшується кількість дітей із шлунковими захворюваннями

КМУ виділив 400 млн на обладнання шкільних їдалень

У 2020 році держава додатково спрямує 400 млн грн на обладнання харчоблоків у школах. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів.

Коментуючи рішення про виділення коштів, міністр освіти і науки Ганна Новосад наголосила на тому, що впродовж навчання збільшується кількість дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

«Основа Нової української школи — безпечне освітнє середовище. Сьогодні ми маємо статистику, що впродовж навчання у школі майже на 40% зростає кількість дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Це сигнал для нас, що ми, разом із МОЗ, маємо звернути увагу на здорове харчування у школах. Ці 400 млн грн — наш перший крок у цьому напрямі», - сказала міністр.

Кошти виділятимуться державою на стандартних засадах співфінансування з місцевими органами самоврядування.

Тільки ТОП новини освіти у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь на наш канал Освіта.ua.

Освіта.ua
27.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Директор
vydbЧому ніхто не ставить питання про забезпечення мінімальним безкоштовним харчуванням всіх дітей школи? Діті сидять на уроках по 6-7 годин з пустими шлунками. Батьки неспроможні платити за харчування. Мабуть голодування - це засіб уникнути хвороб шлунково_кишкового тракту.
Директору
Харе брехать. Ни один директор никогда не уволился из школы сам. Слишком сладкое место!
директор
кухарів немає, батьки хочуть все задурно. Хто має харчувати? А ще НАССР. На директорів повісили все що можна-автобуси, котельні, воду, каналізації, харчування і між іншим освітній процес. Ще трохи-і люди будуть кидати цю дурку...
Анонім
Для директор: погоджуюсь. На халяву і уксус сладкий.
Коментувати
Віктор
Голова ОТГ. За яким принципом будуть розподілятися кошти між громадами на добудову шкільних туалетів. Цьогоріч непопали в цю програму, хоча зверталися неодноразово.
Вчитель
Яким чином обладнання харчоблоку допоможе зменшити захворюваність шкт? Чи наявність нової кастрюлі змусить дітей харчуватися в школі, а деяких кухарів гарно готувати. Краще подивилися б якими харчами наповнюються ті нові і старі кастрюлі.
ольга
Для міністерки у М.Біла Церква Київської обл є зош №18 так столової в ній нема є буфет на 3 столи і ларьочок з сітром і чіпсами а також спортзал який розташований на вулиці щоб в нього потрапити потрібно в дощ і сніг іти вулицею
Коментувати