Офіс освітнього омбудсмена запрацює 4 листопада

Вже зараз кожен може направити звернення та ознайомитись з діяльністю омбудсмена

Офіс освітнього омбудсмена запрацює 4 листопада

З 4 листопада в Україні офіційно запрацює Служба освітнього омбудсмена. Про це повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов під час зустрічі з міністром освіти Ганною Новосад.

За словами Горбачова, зараз кожен охочий може направити звернення та ознайомитись з інформацією про діяльність Служби освітнього омбудсмена на сайті https://eo.gov.ua.

У свою чергу міністр освіти Ганна Новосад зазначила, що посада освітнього омбудсмена, перш за все, передбачає широку комунікацію з суспільством та інформаційну відкритість.

«Тож ми сподіваємось, що служба виправдає покладені на неї обов'язки та стане ще одним майданчиком для спілкування з учнями, студентами, їхніми батьками, педагогами та науковцями. Сьогодні конфлікти – один з основних факторів, що заважає дітям нормально концентруватися на навчальному процесі та отримувати від нього користь. Служба має мінімізувати цей вплив і допомогти усій нашій системі освіти стати успішнішою», – зазначила Ганна Новосад.

Планується, що безпосередньо працювати зі скаргами буде сам освітній омбудсмен та юридичний відділ Служби. При цьому в її складі також передбачений відділ медіа та аналітики. До вирішення конфліктів залучатимуться також працівники психолого-методичної підтримки.

Контакти Служби освітнього омбудсмена:

  • адреса для електронних звернень: [email protected] або за посиланням https://zvernennya.eo.gov.ua/;
  • адреса для письмових звернень: Служба освітнього омбудсмена, 03058, м. Київ, відділення поштового зв'язку 58, а/с 48;
  • телефон для зв'язку: (044) 406 72 34, (095) 143 87 26.

Освіта.ua
31.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
George George
"14 серпня 2019 року Горбачов офіційно став першим освітнім омбудсменом в Україні" https://uk.wikipedia.org/wiki/Горбачов_Сергій_Іванович "З 4 листопада в Україні офіційно запрацює Служба освітнього омбудсмена." 82 дні запрягав, мабуть, швидко тепер повезе.
avatar13
Виродження освіти - це перший крок до виродження нації. Цю цитату говорила велика людина, але, вибачте, не запам’ятав, хто. Я вважаю, що дана цитата - якраз до сьогоднішньої ситуації в українській освіті, адже на даний момент нові "міністри" і "чиновники" нічого не зробили, даби нам хоч трошки легше стало!
Капець
Новосад зустрілась із Горбачовим. Зустрілась ж.... і віхоть! Один Горбачов кінчив Союз, другий взявся за освіту... Таке саме надуте і пусте. Що може зробити кілька шизіків на мільйони дітей.
avatar13
Для Капець: недавно читав в одному сайті статтю, в якому головна думка тої статті говорить сама за себе - "То, что хотел сделать Гитлер с СССР, совершил Горбачёв". Гітлер старався не брехати, що він когось знищить, на когось нападе. А ось Горбачов - брехав... і тільки брехав. Говорячи про "перебудову", він якраз мав на увазі одну із цитат Гітлера про СРСР: "Треба нам тільки двері вибити - і вся гнила будівля рухне". На жаль, порівнювати Гітлера з Горбачовим не зовсім етично, але Горбачов якраз цією перебудовою і зруйнував Союз. Думав, що цю "гнилу" будівлю перебудує, але вона рухнула. І ще, співпадінь не буває. Як той Союз убив, то цей, можливо, і уб’є освіту. Всі вони підкупні та продажні шкури. Як і той, так і цей. Лише на Бога надіятись треба.
George George
Капець "Що може зробити кілька шизіків на мільйони дітей." "Шизік" Сталін зміг підкорити сотні мільонів, але то був СТАЛІН.
Коментувати
Вчитель
Ще одна контора для розпилювання державного бюджету. Cоросівські підстилки продовжують політику знищення української освіти і науки. Добра від нинішньої влади не чекаю. Під нинішньою владою маю на увазі не клоуна Зелю, який нічого не вирішує, а його господаря - олігарха Коломойського. Є у мами Лесі Українки - Олени Пчілки чудовий твір, який називається "Наша справа з жидами" (погугліть). Написаний бозна коли, а наче про сучасну Україну. Нічого не змінюється.
ммм
Для Вчитель: Вдалого старту! новій конторі!!! може ти поумнішаєшь.
Правдоруб
Зате даун, що приховується під ніком "ммм" не порозумнішає вже ніколи...
Коментувати
Історик
Вибачте, що трохи не по темі, але є один дуже цікавий факт, про який мало хто знає. Пошукайте в Гуглі або на Вікіпедії таке собі Герцогство Брауншвейг-Люнебург. Ви зі здивуванням помітите, що нинішній прапор України точнісінько такий же, як і в цього герцогства. Тут явно криється якась таємниця. Іще трохи цікавих та несподіваних фактів про прапори. Багато хто вважає, в тому числі і серед записних націоналістів, що ОУН-УПА використовувало червоно-чорний прапор. Але це помилка. Насправді ОУН-УПА використовула прапор синього кольору із жовтим тризубом по центру. А червоно-чорний прапор - це прапор Анголи. Не вірите? Просто загугліть "прапор Анголи".
970
Для Історик: для чого це тут?
ммм
Для 970: діжурний флудер. він не тільки тут, він під кожним текстом. як не сорос-клоуни, так отаке ось.
Коментувати