Osvita.ua Середня освіта МОН внесло зміни до шкільних програм з історії
МОН внесло зміни до шкільних програм з історії

Відомством внесені зміни до навчальних програм з історії України для 5-9 та 10-11 класів

МОН внесло зміни до шкільних програм з історії

Міністерством освіти внесені зміни до шкільних навчальних програм з історії України для 5-9 та 10-11 класів. Відповідний наказ підписаний першим заступником міністра Павлом Хобзеєм.

Програми визначають мету шкільної історичної освіти, компетентнісний потенціал предмета, інтегровані, міжпредметні та предметні змістовні лінії, предметні компетенції, структуру та організацію навчання учнів, послідовність вивчення курсів історії України тощо.

Згідно з наказом Міністерства освіти програми викладені у новій редакції і оприлюднені для практичного використання.

навчальні програми з історії України

Як відомо, наприкінці лютого у Міністерстві освіти повідомили, що надання Україні Томосу про автокефалію включено до програми з історії. Планується, що вже наприкінці цього навчального року 11-класники вивчатимуть історію створення Православної Церкви України.

Освіта.ua
14.03.2019

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрий
Какое государство такая и история. !
Олександр
Правильно,треба було ще раніше викорінювати імперське бачення історії.Тоді не було пролем з Кримом і Донбасом.
Yurata
Министры в Украине фигуры политические, а не управленцы-специалисты. Когда политики утверждают историю, получается пропаганда. Убивает идея о большевистско-российской оккупации Украины. А ничего, что из 4-х воюющих сторон, больше всего уроженцев украинских губерний воевали за советскую власть. А меньше всего - за УНР. Ну и, само собой, данные Международного Красного Креста о 50 000 убитых петлюровцами евреях вряд ли когда приведут в украинских учебниках. Оно, конечно, в американских школах не изучают геноцид индейцев американцами, в немецких школах не изучают 1933-1945 гг. Но разве это история? Искусственный конструкт из избранных фактов. От советской модели преподавания истории не далеко ушли. А даже хуже стало.
Алина
а чому православної, а не католицької, мусульманської, та інших, а якщо хтось не православний і не хоче вивчати історію православія? що за навязування релігіїї? У нас світься освіта, чи релігійна? Навіщо дітей ще додатково завантажувати?
Yurata
Для Алина: спешат себя в историю вписать.
Ммм
У Німеччині взагалі від релігії можливість відмовитись люди отримали лише останнім роками. І замінити етикою. Квітки з релігії скаженіють.
Ммм
Училки з релігії скаженіють. Тому ідуть у дупу. ,.?.
Коментувати
Максим Мирошник
Кожна нова влада переписує історію під себе - так це ж не історія, це просто сучасне бачення влади на минулі події
Yurata
Для Максим Мирошник: совершенно верно. Нужно вообще Минобр отстранить от подготовки программ и учебников истории, передав эти дела специалистам: Институту истории Украины НАНУ и Институту археологии НАНУ. Тем более, что в нашей стране министерства не менеджерские, а политические структуры. Это тоже чушь.
Лариса
Таке враження, що зграя ботів тут коментує.
Коментувати
Олександр
А міністерство працює проти освіти. На даний момент розплановано все до кінця навчального року, розроблені уроки, дидактичний матеріал,іде підготовка до ЗНО та ДПА, а тут бац-міністерство проснулось, захотілося нагадати про себе. І що робити вчителю??? Завучі почнуть насідати, "Змінюй все". І що????
Павлович
І коли МОН навчиться викладати в мережу документи в форматах,що просто редагуються? Що, не можна у doc чи rtf подати?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!