МОН планує доставити нові шкільні підручники до вересня

Відомством затверджений План заходів щодо видання підручників для 2, 5-6 та 10-11 класів

МОН планує доставити нові шкільні підручники до вересня

Міністерством освіти затверджений План заходів щодо видання та доставки  підручників для 5, 6, 10, 11 класів закладів загальної середньої освіти та 2 класу Нової української школи в 2019 році. Відповідний наказ підписаний заступником міністра Вадимом Карандієм.

Планується, що після узагальнення потреби у підручниках у квітні-травні відбудеться  процедура закупівлі послуг з видання підручників та укладання відповідних договорів з видавництвами.

Видання та доставка підручників до обласних книжкових баз триватиме з червня до серпня.

Здійснення оперативного інформування про стан доставки підручників покладене на Інститут модернізації змісту освіти.

Освіта.ua
11.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
Як можна вибрати підручник з Інформатики, коли є тільки перші 60 сторінок, а розділ Алгоритми не видно, не зрозуміло до якої мови програмування підручник... ЦЕ показуха, а не відбір!
Informatik
Для Ігор: У Бондаренка - Python, решта - Скретч
Шестопалов
З ПОВНИМ текстом підручника з інформатики для 6 класу Бондаренко і К у вигляді конспекту і робочого зошиту можна ознайомитися на сайті https://aspekt.in.ua/. Там же їх та все інше можна БЕЗКОШТОВНО скачать.
Коментувати
сільський учитель
Добре, хоч планує. До нового року якраз надійдуть. Деяких і до сьогодні нема. Коментар не відправляється, бо мало знаків. Для такого забезпечення достатньо і кількох. Ви пробували, шановне міністерство, працювати весь перший семестр без підручника? давати дітям домашні завдання?
Остап
Для сільський учитель: там відповідь коротка: ви вчилася на це, педагог може і з пальця висмоктувати, і на пальцях показувати, і розказати дохідливо, і пояснити на вимогу сто і більше разів, і все це доброзичливо, з патріотизмом у серці і ... дулею в кишені.
Учитель
Прийшов лист про вибір підручників для 6 та 11 класів....а коли ж будемо замовляти (чи дозамовляти) для 5 та 10 класів? Кому щось відомо про це?
Коментувати