Яким має бути підручник з англійської мови для НУШ?
PR

Обирайте Smart Junior 2 for Ukraine, і нехай вивчення англійської мови для Ваших учнів стане задоволенням

Яким має бути підручник з англійської мови для НУШ?

Сучасний підручник має повністю відповідати навчальній програмі, сприяти розвитку мовленнєвих навичок, заохочувати дітей до вивчення предмета, розвивати компетенції ХХІ століття, навчати кращим моральним цінностям. Окрім вище зазначеного, підручник повинен відповідати вимогам часу, бути систематичним та апробованим в шкільній практиці.

Протягом року вчителі молодшої школи більш ніж в 100 школах України пілотують підручник Smart Junior 2 for Ukraine, а 22% першачків з усієї країни вивчають англійську за сучасними підручниками Smart Junior. Автори отримали безліч відгуків вчителів про їх досвід роботи з підручником, і це допомогло створити якісні книги для другого класу.

Вже цього тижня вчителі України матимуть змогу обрати підручник з англійської мови для другого класу, за яким будуть навчатися всі діти НУШ у 2019–2020 році, у тому числі і Smart Junior 2 for Ukraine. Не пропустіть свій шанс обрати найкраще – автентичний підручник від провідного видавництва MM Publications, який вже другий рік поспіль бере участь у державному замовленні.

Підручник Smart Junior 2 for Ukraine був розроблений досвідченим автором з урахуванням всіх психофізіологічних, психолінгвістичних та вікових особливостей дітей.

Книга для вчителя Smart Junior 2 for Ukraine Teacher’s Book - незамінний помічник вчителя в організації навчального процесу, містить повноцінні розробки кожного уроку , мету, завдання, цілі уроку, корисні поради щодо роботи з підручником, додаткові поради та варіації завдань.

Робочий зошит учня Smart Junior 2 for Ukraine - важлива частина уроку за курсом Smart Junior. Завдання з workbook вдосконалюють уміння і навички, отримані за допомогою книги для учня. Завдання з робочого зошита повноцінно інтегруються в урок і спрямовані як на самостійну, так і на парну чи групову роботу.

Флешкартки - частина НМК, що особливо необхідна на уроках в молодшій школі, адже за допомогою флеш-карток учні краще засвоюють нову лексику через візуалізацію та кінестетику. Крім того, їх можна застосовувати і для різних типів завдань.

«Курс надзвичайно добре спланований і продуманий, все поєднано, візуалізація чудова, аудіосупровід чіткий і цікавий дітям. Я дуже задоволена, що обрала даний підручник! Вже з першою піснею Tony the Pony всі учні включились у процес, далі ігри, які водночас елементарні, а в той же час дуже подобаються дітям і вони хочуть бути активними учасниками процесу. Ще одною особливістю для мене є те, що учні, самі того не відчуваючи, почали читати! Я маю на увазі при вивченні літер завдяки словами під ними вони візуально запам’ятали їх, і коли я ризикнула написати декілька слів на дошці – без проблем відтворили! Я була вражена! Ми прогресуємо і що далі, то цікавіше!»

Гніздюх Людмила, Тернопіль

«З самого початку заняття проходять у вигляді гри, діти знайомляться з новими героями, які ведуть їх до нових знань. Крім того, необхідно підкреслити те, що особлива увага приділяється розвитку дрібної моторики (вирізання, ліплення, малювання), що має свій позитивний вплив на розвиток розумових здібностей. Працюючи з курсом, більше уваги почала приділяти міжкультурній комунікації , яка є однією із основних принципів НУШ. Цю секцію в курсі вважаю новою в українській школі, адже кожна тема має посилання до розвитку міжкультурних зв`язків, таким чином ми, вчителі, має змогу виховувати дітей і знайомити їх з принципами толерантності, гуманності і обізнаності про інші культури».

Єленко Аліна, Ромни

Вже близько 4 000 вчителів оцінили переваги роботи з підручником Smart Junior 1 for Ukraine, обирайте і Ви якісний, сучасний, автентичний британський підручник.

Smart Junior 2 for Ukraine вже пройшов 1 етап державного конкурсу для других класів НУШ та отримав найвищу оцінку всіх експертів. Саме зараз у Вас є можливість обрати підручник від провідного видавництва MM Publications для 2-го класу. Не проґавте свій шанс!

Ви можете ознайомитись з електронними версіями підручників з 25 лютого по 4 березня, а вже 4 березня офіційно замовити підручники для школи. Книги для ознайомлення вже доступні на сайті ІМЗО. Шукайте серед претендентів підручник автора Г. К. Мітчелл (Smart Junior) від видавництва MM Publications, який вже другий рік поспіль бере участь в державному замовленні.

Вибір підручника здійснюється рішенням педагогічної ради і передається у відповідний відділ місцевого управління.

Важливо: переконайтесь, що ваш завуч, директор або бібліотекар зробив правильне замовлення! Проконтролюйте вибір підручників у своїй школі і передайте колегам!

Обирайте Smart Junior 2 for Ukraine, і нехай вивчення англійської мови для Ваших учнів буде лише у задоволення.

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ЕЛЕКТРОННОЮ ВЕРСІЄЮ

Освіта.ua
26.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів