Вивчаємо граматику англійської мови

Практичні завдання, що допоможуть дитині зрозуміти й запам’ятати правила англійської граматики

Вивчаємо граматику англійської мови

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям шістнадцять оригінальних практичних завдань для цікавого вивчення й легкого запам’ятовування граматичних правил англійської мови.

Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до вивчення іноземної мови, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Описуємо вподобання (англійською мовою). Це завдання допоможе дитині закріпити знання Present Simple Tense і повторити назви деяких продуктів харчування. У завданні зображено двох дітей, які розказують про свої вподобання у їжі. Потрібно прочитати речення англійською, подивитись на малюнки і вписати відповідні слова.

Описуємо вподобання (англійською мовою). Це завдання допоможе дитині закріпити знання Present Simple Tense і повторити назви деяких фруктів й овочів. У завданні зображено малюнки 9 фруктів й овочів. Спочатку дитина повинна подумати про свої вподобання й намалювати веселий або сумний «смайлик» поряд із кожним малюнком, а потім скласти речення і підписати малюнки так, як наведено у зразку.

Учимося використовувати дієслово «to be» в теперішньому часі. Це завдання спрямовано на розвиток базових знань граматики англійської мови. Воно допоможе дитині навчитися вживати дієслово “to be” в теперішньому часі. Завдання допоможе розвинути навички письма іноземною мовою, а також уважність, посидючість і лінгвістичний інтелект. Також воно сприятиме збагаченню словникового запасу.

Вчимось відповідати на питання «Чий?» англійською мовою. Завдання, що допоможе дитині навчитись відповідати на питання Whose? (Чий?) англійською мовою, а також повторити назви деяких іграшок і кольорів. Завдання сприятиме розвитку уваги та логічного мислення дитини.

Обери правильний артикль а або an (англійською мовою). Завдання, що допоможе дитині навчитись правильно вживати невизначений артикль з іменником в однині англійською мовою. Запропонуйте дитині прочитати слово, обрати правильний артикль a або an й обвести його разом із іменником, до якого він відноситься. У кінці завдання наведено транскрипцію використаних слів.

Обери правильний артикль а або an (англійською мовою). Ще одне завдання, що допоможе дитині навчитись правильно вживати невизначений артикль з іменником в однині англійською мовою. Запропонуйте дитині прочитати слово, обрати правильний артикль a або an й обвести його разом із іменником, до якого він відноситься. У кінці завдання наведено транскрипцію використаних слів.

Прийменники англійською: домалюй картину. Завдання, що допоможе дитині закріпити знання прийменників next to, in та on англійською мовою. Дитина повинна прочитати інструкції і домалювати картину. Для зручності в завданні надано транскрипцію та переклад використаних слів.

Де знаходиться песик: вивчаємо прийменники англійською мовою. Це завдання сприятиме закріпленню знань прийменників англійською мовою, а також формуватиме просторовий інтелект і увагу. Дитині необхідно розглянути малюнки, визначити, де знаходиться песик, і написати біля малюнків відповідні прийменники. У процесі виконання завдання у дитини формуватимуться просторові уявлення й навички орієнтування, вона вчитиметься визначати своє місцезнаходження відносно об’єктів, що її оточують, розташування предметів і об’єктів у просторі.

Прийменники англійською: намалюй іграшку. Завдання, що допоможе дитині закріпити знання прийменників next to, under та between, а також повторити назви іграшок англійською мовою. Дитина повинна прочитати інструкції та намалювати іграшку у відповідній рамці. Для зручності в завданні надано транскрипцію та переклад використаних слів.

Вивчаємо can/can’t та has got/hasn’t got: вгадай тварину. Це завдання допоможе дитині закріпити знання граматичних конструкцій can/can’t та has got/hasn’t got  англійською мовою, а також сприятиме розвитку логічного мислення та уваги. Дитині потрібно з’єднати малюнок тварини із її описанням, а потім написати назву тварини у відповідній рамці. Запропонуйте дитині розмалювати тварин.

Вказівні займенники англійською: this, that, these, those. Завдання, що допоможе дитині закріпити знання вказівних займенників англійською мовою. Дитина повинна подивитись на малюнки овочів і фруктів, визначити чи вони зображені в однині чи у множині, чи вони знаходяться близько чи далеко до доповідача, й обрати правильний вказівний займенник. У кінці завдання наведено транскрипцію.

Цифри та кольори англійською мовою: розмалюй та порахуй тварин. Завдання, що допоможе дитині закріпити знання цифр і кольорів англійською мовою, повторити назви деяких тварин, а також познайомить із питаннями «How many?» та «What colour?» Дитина повинна порахувати і написати, скільки тварин зображено на малюнку. Потім розфарбувати їх та написати, якого вони кольору.

Мої улюблені речі: колір, іграшка, тварина, вид спорту. Завдання, що допоможе дитині закріпити знання назв кольорів, іграшок, тварин і видів спорту англійською мовою, а також познайомить із конструкцією «My favourite … is …». Для зручності під час написання дитина може скористатись «банком слів», наведеним після кожного завдання.

Ствердження і заперечення в англійській мові (Yes/No). Цей комплект завдань допоможе дитині закріпити знання англійської лексики за різними темами і вивчити написання слів yes і no. Кожне завдання присвячене окремій темі. Завдання допоможуть розвинути логічне мислення та увагу, потренувати навички письма та читання.

Прорахуй і напиши в множині (англійською мовою). Завдання, що допоможе дитині закріпити знання правил правопису множини іменників та цифр англійською мовою. На сторінці є дві колонки. У першій колонці зображено один предмет чи одну істоту. У другій колонці предметів або істот уже декілька. Дитина повинна порахувати предмети (істот), а потім написати їхню кількість та назву у множині.

Порядок слів у реченні (англійська мова). Цей комплект завдань допоможе дитині збагатити словниковий запас з англійської мови та навчитися будувати розповідні та питальні речення. У межах кожної теми одна сторінка містить розповідні речення, а друга – питальні. Слово, яке займає в реченні перше місце, завжди починається з великої літери. Завдання допоможуть розвинути навички письма та читання, потренувати увагу.

Заповни пропуски (англійська мова). Цей комплект завдань допоможе дитині закріпити знання граматики англійської мови та збагатити словниковий запас. Комплект містить 80 речень, що охоплюють деякі граматичні та лексичні теми, які вивчаються в початковій школі (2 – 4 клас). У кожному завданні дитині пропонується заповнити пропуски в 10-ти реченнях, вибравши з трьох запропонованих варіантів правильну відповідь. Таким чином дитина розвиватиме навички читання та письма англійською мовою, активізує лексику, що була засвоєна на уроках англійської мови, навчиться вживати слова у правильних граматичних формах.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Освіта.ua
04.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів