Програма для підготовки дитини до школи

Спеціально підібрані завдання допоможуть дитині в невимушеній формі підготуватися до школи

Програма для підготовки дитини до школи

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам та вихователям програму підготовки до школи дітей 5–6 років. Програма складається зі 180 спеціально підібраних завдань, які допоможуть дитині в цікавій і невимушеній формі підготуватися до нового етапу в житті.

Ця програма інтелектуального розвитку дозволить дитині в ігровій формі знайомитись з навколишнім світом, розвивати логіко-математичну, комунікативну, емоційну компетентність, сприятиме розвитку уваги, пам’яті, самостійності і посидючості.

Завдання підібрані таким чином, щоб відбувалось чергування різних видів діяльності: усних, практичних, творчих. Головне – не поспішати відповідати за дитину, а надати їй час для роздумів та обмірковувань.

Програма розрахована на 45–60 днів (9–12 тижнів). Кожен тиждень триває 5 робочих днів, під час кожного з яких дитина має виконати 3 або 4 завдання. Будь-які два дні на тиждень – вихідні.

Розпочати виконання програми ви можете у будь який зручний для вас час, починаючи з першого дня першого тижня. Не перевантажуйте дитину, виконання завдань розраховано на 15– 20 хвилин на день. Якщо дитина виявляє ознаки втоми, необхідно змінити вид діяльності, зробити перерву, а потім знову повернутися до роботи.

Чергуйте виконання завдань із активним відпочинком, а виконання кожної вправи підкріплюйте емоціями, тому що позитивні емоції сприяють запам’ятовуванню і мотивують дитину.

Після виконання програми ви можете нагородити дитину спеціальним дипломом, який стане нагородою за старанне та вправне виконання завдань та підтверджуватиме набуття дитиною таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність, охайність і самодисципліна.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРОГРАМИ

Освіта.ua
13.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів