МОН проведе експеримент з введення інтегрованих курсів

Завданням експерименту є дослідження готовності шкіл до впровадження курсу в 2018/19 році

МОН проведе експеримент з введення інтегрованих курсів

Міністерство освіти і науки звернулось до регіональних департаментів освіти і науки з проханням уточнити мережу закладів, які спроможні впроваджувати інтегрований курс «Природничі науки» в 10 класах. Відповідний лист підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм.

У відомстві зазначають, що головним завданням організаційно-підготовчого етапу експерименту є дослідження стану готовності закладів освіти до впровадження курсу в 2018/19 навчальному році.

У МОН зазначають, що з серпня 2018 року в Україні розпочато проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти».

У зв'язку з цим освітнє відомство просить надати інформацію про мережу закладів загальної середньої освіти, які спроможні розпочати експериментальне впровадження інтегрованого курсу «Природничі науки» у 2018/2019 навчальному році.

Освіта.ua
31.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тра-ля-ля
Питання до МОН. Де взяти вчителя який має одночасно знати і викладати хоча б на достатньому рівні ФІЗИКУ, БІОЛОГІЮ, АСТРОНОМІЮ, ГЕОГРАФІЮ, ХІМІЮ І ЕЛЕМЕНТИ ФІЛОСОФІЇ. Щось я таких в наших школах не бачив, а якщо це мають читати різні вчителі то як це буде оплачуватися. ?
Іван
Читайте уважно програми, їх 4 варіант, а потім пишіть коментарі, будьте компетентні а не голослівні, можливе викладання модулями, семестрами різними викладачами, все це не заборонено дійсними нормативно правовими актами "із досвіду", школи будували для дітей!!! а не вчителів і треба забезпечувати їх освітні потреби
Коментувати