У МОН доопрацювали курс «Природничі науки»

На платформі EdEra завершено обговорення проектів програм курсу «Природничі науки» для 10-11 класів

У МОН доопрацювали курс «Природничі науки»

На онлайн платформі EdEra завершено обговорення проектів програм інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів. У Міністерстві освіти повідомили, що впродовж 10 днів авторські колективи отримали понад 500 пропозиції з удосконалення програм.

«Усі коментарі, отримані під час публічного обговорення, враховані авторськими колективами, що займалися розробкою проектів. На онлайн-платформі також розміщено таблицю, в якій автори програм дають зворотній зв’язок та власний коментар щодо кожної отриманої пропозиції», - повідомляють у Міносвіти.

У відомстві наголошують, що такий механізм онлайн-обговорення вкотре демонструє свою ефективність.

«Перше обговорення програм початкових класів стало безпрецедентним за своєю відкритістю, не знижуючи планку, аналогічне обговорення було щодо програм 5-9 класів та інтегрованого курсу. Цей механізм дає можливість залучити до обговорення без перебільшення в сотні разів більше людей, ніж звичний механізм, що поширений у державних органах», - зазначає міністр освіти Лілія Гриневич.

Загалом на обговорення було виставлено 4 різні проекти програм інтегрованого курсу «Природничі науки». До розробки кожного з проектів долучилися як вчителі-практики, так і профільні експерти.

За словами керівника робочих груп з розроблення програм інтегрованого курсу «Природничі науки» Тетяни Засєкіної, до кінця серпня доопрацьовані програми будуть розглянуті Національною академією наук.

«Ми ще раз отримаємо зауваження і пропозиції та будемо на них реагувати. Для нас було надзвичайно важливо, щоб з нашими проектами змогли ознайомитись не лише науковці, а, в першу чергу, вчителі-практики, які безпосередньо читатимуть цей курс у майбутньому», - зазначила керівник робочих груп з розроблення програм.

Оновлені проекти програм

Освіта.ua
14.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Николай Иванов
А потом школьники пойдут сдавать зно по химии образца 2017-го года.
anton2000
Введение курса Природничі науки - это путь к уничтожению естественно-научного образования в Украине, это уничтожение технических специальностей в ВУЗах Украины. Интересно, МОН сознательно занимается этим?
N
Створення курсу - Природничі науки - це хибний шлях для високотехнологічної держави, але достатньо дешевий для країни третього світу. Що обирає міністерство - зрозуміло, але чи це є державницькою позицією - питання?
Гость
Для N: Звичайний шлях. Прирівняли рівень 11 класу до рівня природознавства 1-4 клас.
Наталя
У 9класі діти вивчають непосильну для них біологію. Вони її просто не вчать. Знань немає. А що вони будуть вчити у 10-11 класах?
anton2000
Для Наталя: дураки не учат, а биология (как и математика, физика, химия) сложная, но посильная.
Коментувати