МОН надрукує 4 млн підручників для 1-го класу

Повні електронні версії надрукованих підручників будуть розміщені у вільному доступі у серпні

МОН надрукує 4 млн підручників для 1-го класу

Цього року для першачків держава надрукує понад 4 млн підручників. Загальна вартість виготовлення підручників складе майже 200 млн грн.

У Міністерстві освіти наголошують, що всі підручники, що друкуватимуться для першого класу, написані на базі нового Державного стандарту і враховують компетентнісний підхід.

Цього року на конкурс з відбору україномовних букварів було подано 19 проектів, з яких 18 пройшли експертну оцінку і запропоновані на вибір школам. Два з них - це букварі, матеріали з яких проходили протягом року апробацію в 100 пілотних школах всієї України.

Окрім підручників «Українська мова. Буквар» для 1-го класу друкуватимуться також підручники з математики, іноземних мов, інтегрованих курсів «Я досліджую світ» та «Мистецтво», підручники «Українська мова» для шкіл з навчанням мовами національних громад, а також букварі мовами національних громад.

У серпні має розпочатись розвезення підручників для 1-го класу по областях. Також в серпні повні електронні версії цих підручників будуть розміщені у вільному доступі.

Освіта.ua
16.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Каріна
а англійську мову теж надрукують , викладуть в електронному вигляді, чи це стосується лище букварів? Особливо цікаво про запропоновані підручники англійських видавництв, що незрівнянно кращі за підручники видавництва Ранок.
З
Все дуже добре,але як завжди прозоре обрання підручників завершується примусовими рекомендаціями .
2
Для З: Так, так і у нас те саме. На жаль...
Коментувати