Освітян запрошують на експертизу підручників

Експертами можуть бути особи, які мають освіту та обізнані з вимогами щодо викладання предметів

Освітян запрошують на експертизу підручників

Інститут модернізації змісту освіти запрошує експертів, яких хвилює якість підручників, до експертизи електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів. Орієнтовні строки проведення експертизи лютий – березень 2018 року.

Для участі в експертизі необхідно до 11 лютого поточного року зареєструватись в репозитарії навчальних матеріалів на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Експертами можуть бути фахівці, які мають відповідну вищу освіту та обізнані з науково-методичними, психолого-педагогічними вимогами щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти, з яких передбачається здійснення експертизи електронних версій проектів підручників.

Разом з тим, в Інституті модернізації змісту освіти наголошують, що експертами не зможуть стати особи, які під час здійснення експертизи матимуть конфлікт інтересів, автори або співавтори проектів підручників, поданих на конкурс, близькі особи зазначених категорій тощо.

«Після завершення реєстрації, комісією з відбору експертів буде складено список експертів, які здійснюватимуть експертизу поданих на конкурс електронних версій проектів підручників. Звертаємо увагу, що експерти, нестимуть персональну відповідальність за достовірність і повноту аналізу, об’єктивність та обґрунтованість експертного висновку. Після завершення Конкурсу, експертам передбачається оплата за виконану роботу», - повідомили в Інституті модернізації змісту освіти.

Зареєструватись

Освіта.ua
17.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
туз
а ще це фахівці лише з ВИЩОЮ категорією. Печалька й сум.
Ха!
експерти, нестимуть персональну відповідальність за достовірність і повноту аналізу, об’єктивність та обґрунтованість експертного висновку. І в чому ця персональна відповідальність полягатиме? Насварять, оштрафують, замкнуть у буцегарні?
Sergik
А інформатика в 10-му класі буде? Бо толку тоді з тієї експертизи...
спец
Ну ніяк не втямлять люди, що підручника, який задовільняв би всіх, ніхто не створить.Використовуйте те, що вже є. Шукайте і виправляйте помилки, усувайте ляпи в існуючих на сьогодні підручниках. А якби ще й відокремили всякі спроби наживи в цій справі з підручниками, то це було би просто чудово (фантастика)!
Жанна
Мені не оплатили. Я також відправляла й електронний варіант експертного висновку, й роздрукований варіант рекомендованим листом за власні кошти.
103
Для Жанна: Пусть Вас деньги не волнуют! Деньги - грязь. Грязь нужно убирать. А Вы - за светлые идеи. Скажите, Вы когда-нибудь слыхали - видели выполнения ими обещаний (хоть одного), которые привели бы к улучшению жизни учителя? К реальному улучшению.
Коментувати
Іринка
Шановні! Хочеться отримати відповідь на таке запитання: КОМУСЬ ОПЛАТИЛИ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗИ ЗА 2017 РІК за підручники 9 класу??? Я - НІ!!!
Іринка
Для Іринка: мені не оплатили...
Анна
Для Іринка. Мені не оплатили за 2016 рік за експертизу підручника 8 класу, хоч обіцяли під час вебінару. При чому саму експертизу відправляли не тільки електронною поштою, а й роздруковану рекомендаційним листом.
Іринка
Я теж відправляла експертизу електронкою і листом. У листопаді 2017 р. прийшов на ел. пошту лист, щоб я подала документи на оплату праці. Відіслала, а тепер чекаю, надіюся, що таки знайдуться кошти і оплатять, хоч небагато, символічно, але буду знати, що праця та недоспані ночі мають свою ціну. І хочеться вірити, що слова "Після завершення Конкурсу, експертам передбачається оплата за виконану роботу" не залишаться словами.
Коментувати