МОН затвердило перелік підручників для 5-х класів

Міносвіти включило до переліку 48 назв підручників для учнів 5-го класу з різних шкільних предметів

МОН затвердило перелік підручників для 5-х класів

Міністерством освіти затверджений перелік шкільних підручників для 5 класу, яким наданий гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

До переліку включено 48 назв підручників для учнів 5-го класу з різних шкільних предметів, у тому числі підручників для навчальних закладів, викладання у яких відбувається мовами національних меншин.

Передбачається, що визначені підручники можуть бути видані за кошти державного бюджету в 2018 році.

Освіта.ua
12.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шестопалов
Прошу відповісти на запитання анкети "Яким бути підручнику з інформатики для 5 класу" https://goo.gl/forms/L81OakNr39a6nQvt2 Можете додати свої пропозиції. Дякую! Авторський колектив: Бондаренко, Ластовецький, Пилипчук, Шестопалов
Artem Puzyrevich
Для Шестопалов: Скільки вже було таких підручників, але таке враження що автори звичайної дитини у звичайній школі ніколи не бачили і друкують підручники для самих себе.
Шестопалов
То що робити? Скласти руки? Ми звертаємось до вас, щоб максимально врахувати зауваження та пропозиції "з місць", де будуть користуватись нашим витвором. Багато є прикладів, щоб автори підручників онлайн радилися з читачами? До відома: всі чотири співавтора - вчителі і дітей бачимо щодня!
Artem Puzyrevich
якщо ви бачите звичайних дітей, то ви повинні були звернути увагу на те, що діти не читають підручників, максимум що вони роблять це читають практичне завдання. І тому друкувати підручники маленьким літерами і з великим об’ємом академічної інформації це марна праця.
Коментувати
Ігор Зущик
Реформа в дії!!!!!! Мало того, що в комп’ютери випуску 2003-2005 року, то ще й підручників з ІНФОРМАТИКИ вже два роки немає для 5 класу і рік для 6 класу. Оце поле дій для творчості вчителів інформатики!!!!!
Шестопалов
Для Ігор Зущик: Електронні версії підручників для 5 і 6 класів за оновленою програмою безкоштовно скачать на https://aspekt.in.ua/
Ігор Зущик
Для Шестопалов: Дякую!!! У мене є електронні версії. Але не в кожної дитини в селі є комп’ютер!!! Проблема в тому, що не кожна дитина може (а в більшості випадків і не хоче) користуватись електронними версіями!!!
Євгенія Вовкула
Мабудь для МОН важливішим є створити підручник «Гагаузька мова для закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою. 5 клас» (авт. Бужилова В. М., Курогло Н. І., Кіор І. Ф.), ніж з Інформатики. Складається враження, що цю мову вивчають в кожній школі, а інформатику - ні.
Коментувати
Міла
Людоньки, а де ж підручник з інформатики? Діти вже два роки навчаються без підручників. МОН вкурсі?
Олег Домбровський
Для Міла: Підтримую. Складається таке враження, ніби цей перелік складали (а потім затверджували) люди, які про середню освіту чули тільки по радіо.
Віктор
Що до підручників з Інформатики для 5 класу давно надруковані, питання лише до Вашого учителя і бібліотекаря школи, які повинні подавати замовлення на підручники до Районо, що стосується 6 класу питання підручника не вирішене, скоріше всього буде надрукований у наступному році за державний кошт
Тетяна
Для Віктор: Три роки діє Репозитарій навчального контенту, де вчителі вибирають автора підручника. Згідно наказу МОН відповідальність покладено на директора школи. До чого тут бібліотекар, який працює на 10%? А Райво узагальнює дані зі шкіл.
Коментувати