Санітарні норми використання комп'ютерів у школах скасовані

Мінохорониздоров'я скасовані правила та норми обладнання шкільних комп'ютерних кабінетів

Санітарні норми використання комп'ютерів у школах скасовані

Міністерство охорони здоров’я скасувало державні санітарні правила та норми влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах. Відповідний наказ підписаний в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун.

Як відомо, у червні міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що санітарні норм для використання комп’ютерної техніки в Україні є застарілими.

Пізніше у МОН повідомили про намір Міністерства освіти провести аудит комп'ютерного обладнання шкіл і за його результатами планувати подальшу комп’ютеризацію інформаційного освітнього простору.

Освіта.ua
17.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Цікаво, чи у зв’язку з цим відмінять санітарні паспорти кабінетів інформатики?
Глорія
А чи такі вже важливі ці ПРАВИЛА? Більше нагадує боротьбу з вітряним млином! Самі придумали - самі й грайтеся. Можновладці, менше правил! Життя саме все розставить на місця. І повірте, краще, ніж мозок мізерної купки людей. Можливо когось засмучує, що тепер не має привиду для хабара?
Сержик
Хоч щось приємне. 4 м2 на сучасний комп цілком достатньо!
zmey
Цікаво, чи може про щось інше окрім грошей думати "велика фельдшериця"? Те, що СанПін Польки частково, підкреслюю - частково застарів, це правда. але не настільки, щоб його повністю скасовувати. Так у досить великій кількості шкіл ще використовують старі монітори (СRT), а саме на них були в першу чергу спрямовані ці правила. Крім того, з введенням інформатики з 2-го класу потрібно мати або регульовані меблі, або різні комплекти обладнання відповідно вікових груп. Ану скажіть мені - де ви таке бачили, зарозумілі міністерські панове?! От і виходить, що одні задирають голову(неправильне положення - сколіоз), другі згинаються за т.з. "комп’ютерними" столами, на яких не те що покласти зошит та ручку ніде, а й сидіти неможливо(знов таки - сколіоз). А висновки - вчитель винуватий, не забезпечив - хабарник такий, ми ж йому зарплатню підвищили, а він - гад, не обладнує все за свої гроші!!! Окрім цього ще лишаються - повітрообмін(об’єм), орієнтація приміщення(дуже важливо), ремонтні матеріали.
Вано
Для zmey: Скоро всі перейдуть на планшети. ЗАСПОКОЙТЕСЬ
Адмін
Це ви і ПЗ для планшетів теж на планшетах писати зібрались. Про інші платформи промовчу
У Вас
Для Вано: мозгов вовсе нет?
Коментувати
Rory
Тільки в нас можуть скасувати старі правила і не запровадити нові! Браво!
Євген
чесно, вже звикли, що все через ср*ку. :)
Rory
Для Євген: а як планувати поділ на підгрупи на наступний навчальний рік і відповідне навантаження тепер? Ідіотизм повний.
Віктор
Поділ на групи відбувається не за ДержСанПІНом. Вчіть документацію
Коментувати
Світлана
Старі скасували, а нових нема? А як СЕС завітає?
Віктор
Для Світлана: СЕС вже не існує. А якщо завтають інші перевіряючі то Посилати. Вони тепер можуть тільки загальним ДержСанПіном по школах користуватись.
Ольга
Жах! Недаремно писали, що психічно-хворі люди написали б кращі й зрозуміліші закони, норми та плани, ніж наші міністерства.
Коментувати