Osvita.ua Середня освіта Санітарні норми використання комп'ютерів у школах скасовані
Санітарні норми використання комп'ютерів у школах скасовані

Мінохорониздоров'я скасовані правила та норми обладнання шкільних комп'ютерних кабінетів

Санітарні норми використання комп'ютерів у школах скасовані

Міністерство охорони здоров’я скасувало державні санітарні правила та норми влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах. Відповідний наказ підписаний в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун.

Як відомо, у червні міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що санітарні норм для використання комп’ютерної техніки в Україні є застарілими.

Пізніше у МОН повідомили про намір Міністерства освіти провести аудит комп'ютерного обладнання шкіл і за його результатами планувати подальшу комп’ютеризацію інформаційного освітнього простору.

Освіта.ua
17.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Цікаво, чи у зв’язку з цим відмінять санітарні паспорти кабінетів інформатики?
Глорія
А чи такі вже важливі ці ПРАВИЛА? Більше нагадує боротьбу з вітряним млином! Самі придумали - самі й грайтеся. Можновладці, менше правил! Життя саме все розставить на місця. І повірте, краще, ніж мозок мізерної купки людей. Можливо когось засмучує, що тепер не має привиду для хабара?
Сержик
Хоч щось приємне. 4 м2 на сучасний комп цілком достатньо!
zmey
Цікаво, чи може про щось інше окрім грошей думати "велика фельдшериця"? Те, що СанПін Польки частково, підкреслюю - частково застарів, це правда. але не настільки, щоб його повністю скасовувати. Так у досить великій кількості шкіл ще використовують старі монітори (СRT), а саме на них були в першу чергу спрямовані ці правила. Крім того, з введенням інформатики з 2-го класу потрібно мати або регульовані меблі, або різні комплекти обладнання відповідно вікових груп. Ану скажіть мені - де ви таке бачили, зарозумілі міністерські панове?! От і виходить, що одні задирають голову(неправильне положення - сколіоз), другі згинаються за т.з. "комп’ютерними" столами, на яких не те що покласти зошит та ручку ніде, а й сидіти неможливо(знов таки - сколіоз). А висновки - вчитель винуватий, не забезпечив - хабарник такий, ми ж йому зарплатню підвищили, а він - гад, не обладнує все за свої гроші!!! Окрім цього ще лишаються - повітрообмін(об’єм), орієнтація приміщення(дуже важливо), ремонтні матеріали.
Вано
Для zmey: Скоро всі перейдуть на планшети. ЗАСПОКОЙТЕСЬ
Адмін
Це ви і ПЗ для планшетів теж на планшетах писати зібрались. Про інші платформи промовчу
У Вас
Для Вано: мозгов вовсе нет?
Коментувати
Rory
Тільки в нас можуть скасувати старі правила і не запровадити нові! Браво!
Євген
чесно, вже звикли, що все через ср*ку. :)
Rory
Для Євген: а як планувати поділ на підгрупи на наступний навчальний рік і відповідне навантаження тепер? Ідіотизм повний.
Віктор
Поділ на групи відбувається не за ДержСанПІНом. Вчіть документацію
Коментувати
Світлана
Старі скасували, а нових нема? А як СЕС завітає?
Віктор
Для Світлана: СЕС вже не існує. А якщо завтають інші перевіряючі то Посилати. Вони тепер можуть тільки загальним ДержСанПіном по школах користуватись.
Ольга
Жах! Недаремно писали, що психічно-хворі люди написали б кращі й зрозуміліші закони, норми та плани, ніж наші міністерства.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!