Osvita.ua Середня освіта У Києві чиновники опечатали кабінет директора школи
У Києві чиновники опечатали кабінет директора школи

Мережу сколихнули дії чиновників, які незаконно перешкоджають роботі директора школи

У Києві чиновники опечатали кабінет директора школи

У Києві представники районного управління освітою без пояснень опечатали кабінет директора школи. Про це, у своєму Facebook повідомила сама очільниця школи I-III ступенів №29 Оболонського району Олена Гурська.

За її словами, це сталося за її відсутності, коли вона разом з декількома вчителями  під час канікул на один день взяли відпустку і перебували в іншому місті.

«Приблизно о 16.00 до школи прийшли представники РУО та опечатали кабінет. Хотілось би знати, з яких пір юрист РУО має такі повноваження?!», - наголошує Гурська.

«Нас, призначених за конкурсом, називають агентами змін. І, повірте, більшість з нас є такими. Ми робимо свою справу чесно і прозоро, не боїмося висловлювати свою думку, але декому такий стан речей ой як не подобається… Хотілось би знати думку з цього приводу не тільки друзів-конкурсантів, а й інших прогресивно мислячих людей», - наголосила директор столичної школи №29.

Рішення районного управління освіти вже жваво обговорюється освітянською спільнотою у мережі.

Зокрема, директор столичної Спеціалізованої школи ім. Івана Багряного №148 Сергій Горбачов, який також був призначений на посаду за результатами конкурсу наголошує, що дії чиновників управління освіти є спробою позбутись сучасного, але незручного директора школи.

«Пані начальник районного управління освіти Наталіє Вахнюк, Ви впевнені, що Ваші дії законні? І що Ви маєте право отаким чином «керувати» освітою, безпідставно перешкоджаючи роботі директора навчального закладу?», - наголошує Горбачов.

Він також висловив переконання, що громадськість стане на захист директора школи.

«Якщо Ви думаєте, що можете отаким чином розправитися з «незручним» для Вас керівником навчального закладу, Ви глибоко помиляєтеся: є чимало людей - і серед колег, і серед батьків, і серед громадськості, - які стануть на захист сучасного керівника школи проти свавілля чиновників», - написав Сергій Горбачов.

У свою чергу, освітній експерт Віктор Громовий, коментуючи випадок також закликав не допустити запуску алгоритму знищення директора системою.

«Ну опечатали - розпечатуйте! Сприймайте це як жарт і 1 квітня опечатайте її кабінет.  Ось чому я багато років веду мову про ліквідацію паразитично-бюрократичної вертикалі в освіті. Замість усіх цих райвно, мають бути центри сервісного обслуговування навчальних закладів», - написав Громовий на своїй сторінці у Facebook.

Освіта.ua
31.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мирослава
Мирослава .Коли Ми почнемо себе поважати і прикриватися "Конкурсами" ???? А наспрвді як директор школи ,який зганьбився в Білій Церкві став "прогресом" освіти столиці України.Хто надавав рекомендаціі на участь в конкурсі ? Хто вивчав "передовий " педагогічний досвід пані Гурської?
Наблюдающий
Как же хорошо директор школы 29 заговорила о справедливости. Те, кто с ней проработал не один год, очень много могут рассказать о ее "срраведливости". Ни одного человека не поддержала, никого не защитила, никого слышать и слушать не хотела. Наглая самоуверенность, бестактность, хамство - это все так называемый "агент изменений". Береги боже от таких руководителей. Спасибо Елена Васильевна, что Вы уже не с нами.
За справедливість
Яка ж "комісія" призначає на посаду директора таких, як Гурська О.В.? Спитайте у вчителів однієї з білоцерківських шкіл, чому вона, пропрацювавши 1-2 роки директором, була усунена з посади. Хороших директорів так швидко не "знімають".
Володимир
Знаем мы таких борцов за справедливость! Авторов поэм "Мертвые души" давайте завтра пойдем посмотрим сколько работников согласно штатного расписания и сколько по факту, а потом познакомим пару троечку "работников" со своим трудовым колективом, уверен многие увидятся первый раз не только друг с другом, но у саму школу увидят первый раз!!! Управление образования мешает делить зарплату и "царки" начинают шуметь. Конкурс вспомнили на котором утверждали на должность, пусть лучше суд страшный вспомнят на котором придётся отвечать за поступки!
Оля
Нарешті хоть хтось почав діяти, але повноважень, звичайно, таких районо немає. Директори на своїх місцях принижують учителів і вимагають "подаруночків" для себе і родичів. Мало того, вони користуються своїм службовим становищем, вважаючи себе "королями" у школі. Дійсно, для розвитку школи працюють вчителі і заступники директора, а керівники навіть, зазвичай не володіють об"єктивною інформацією про те, що робиться в школі, адже вони звикли працювати у кабінеті, не виходячи із нього і свої особисті питання вирішувати на місці. Мало кого із них цікавить успішність дітей, а от подаруночки і , будь яка, користь від батьків навчального закладу, це те, що треба!. А вчителів можна принижувати, вони ж на роботі всеодно будуть терпіти, бо сім"ї годувати треба. Це потрібно викорінити з українських шкіл. А директорів треба перевіряти стосовно усіх можливих матеріальних сторін школи, адже в наших школах це переходить усі межі. школа сталв бізнесом для директорів!!!
Марія
Для Оля: Називайте конкретно,де таке діється, у нас директор порядна людина, прекрасний керівник без "подаруночків"
123
А у нас то же самое. И никто директору не указ. Вымогает деньги 8 раз в году у каждого учителя. С родителей требует вступительный взнос в школу, ежемесячно в фонд школы, на охрану, на тревожную кнопку, за хореографию, доплату уборщице, за спектакли во время уроков, кино и планетарии. А еще подарок школе от 4,9,11 классов. А еще поздравление администрации к разным праздникам.
123
А у нас то же самое. И никто директору не указ. Вымогает деньги 8 раз в году у каждого учителя. С родителей требует вступительный взнос в школу, ежемесячно в фонд школы, на охрану, на тревожную кнопку, за хореографию, доплату уборщице, за спектакли во время уроков, кино и планетарии. А еще подарок школе от 4,9,11 классов. А еще поздравление администрации к разным праздникам.
Коментувати
Людмила
До чого тут методкабінети? Це ж не методист опечатав кабінет директора, а це пряме свавілля управління освіти.
Оксана
Необхідно прибрати з освіти цих дармоїдів -методичні кабінети,посадили їх на місцеві бюджети,нічого не роблять,попривикали тільки командувати,невже не можна їх відправити до школи працювати?Або призначити їм комплексні перевірки. Відправити петиції ,щодо закриття методкабінетів .Геть з Освіти!!!
Петро Лозовий
Про роль відділів освіти та методичних кабінетів у "розвитку" сучасної освіти декілька років тому вдало написав Лаврук у статті "Такі прості - складні речі". Саме в ній сказано про ліквідацію цієї паразитично-бюрократичної системи, яка за роки свого існування навчилася хіба що добре збирати гроші з вчителів на семінари, заходи різноманітних рівнів, а в останні роки ще й збирати з педагогів немалі суми на атестацію шкіл не боячись відповідальності за корупційні дфіяння
Петя
Для Петро Лозовий: Це так
Коментувати
Вчитель
А за що опечатали кабінет? Яка причина? Нікого не цікавить. Мені "пощастило" багато років тому попрацювати під керівництвом Олени Василівни (тоді ще із прізвищем Рахнянська а не Гурська). Вона не поважає ні-ко-го. І діти і вчителі її ненавиділи. Я мала носити їй конверти від себе, ще окремо від класу, де я була класним керівником. Завчасно вибачаюсь, але більшого "бидла" я не знаю.
Олександр
Про яку законність в системі освіти можливо говорити, її не існує. Приклад - м. Камянське Дніпропетровської області, ректор Дніпровського державного технічного університету (ДДТУ) Коробочка О.М. за те, що кримінальна особа-бандит Свинаренко С.С. (в минулому студент ДДТУ, а сьогодні ФОП) побив викладача університету, не виселяє його з гуртожитку університету, де сталася ця подія. Ректор завив, що нікого не боїться і плював він на закони.
Skjeld
Питання на який біс потрібні ці дармоїди, які сидять у РУО та МУО? За марно кошти беруть, бо коли вони ходять по школах на масові заходи та сидять на уроках, то через те, що живуть у одному місті і відповідно знають одне одного і все закінчується хеппі-ендом та дефілядою.
Справедливий
Для Skjeld: Так вони ж хочуть свою потрібність показати, коли над ними вже завис дамоклав меч !!! А як це зробити, якщо, наприклад, не піаром і такими рейдерськими захватами???? Або під час атестацїї познущатися з вчителів, наприклад, важно роздуваючи щоки і питаючи з пафосом:"А де ваші друковані праці?", а саме ж ледь говорить грамотною українською мовою...
Петя
РНМЦ підпорядковані НУ освіти, за рахунок їх штату працює РУО, на них покладається багато обовязків, які не повязані з методичною роботою. Наприклад, посадові обовязки з цивільного захисту, управлінські функції, облік, секретарі, тощо. Директори РНМЦ - не професіонали іт.д
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!